wiadomości z ostatniej chwili

Artykuły dotyczące tematu wiadomości z ostatniej chwili znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące wiadomości z ostatniej chwili. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Zaremba o Relidze: Lekarz z powołania, polityk z przypadku
  "Był to człowiek zaplątany w politykę przypadkiem. Sam nawet nie udawał, że jest inaczej. Senatorowanie i kierowanie partią zajmowało mu jakieś kilka godzin dziennie. Reszta to były operacje, przyjmowanie chorych, kierowanie kliniką. Swoją duszę zostawiał w szpitalu" - pisze Piotr Zaremba.
 • To oni wylecą z "Wiadomości" TVP
  Platforma Obywatelska na nowego szefa „Wiadomości” forsuje Jana Pińskiego, dyrektora Agencji Informacji za czasów Piotra Farfała. Z serwisu mają zniknąć Krzyszof Ziemiec, Danuta Holecka i Piotr Kraśko oraz ich kierownik Jacek Karnowski
 • Nowe porządki w "Wiadomościach". Kto zniknie z wizji?
  Nowa szefowa flagowego serwisu "Jedynki"  Małgorzata Wyszyńska zapowiedziała odbudowę marki "Wiadomości" i od razu przystąpiła do pracy. Z dziennikiem pożegnała się już jedna z prezenterek. Ale to nie koniec zmian. Zobacz, kto jeszcze zniknie z ekranu.
 • To ostatnia wiadomość, jaką dziś przeczytasz. Potem do schronu
  Dziś, o godzinie 21, wybuchnie III wojna światowa. Rozpocznie ją błaha z pozoru prowokacja, skończy się na apokalipsie dokonanej z pomocą broni atomowej, biologicznej i chemicznej. Za sześć lat Europa będzie przypominać pustynię, na której żyją jedynie nieliczni ocaleńcy. To dopiero początek.
 • Syn premiera, Michał Tusk
  Poseł PiS Mariusz Kamiński wezwał dziś premiera, żeby "wytłumaczył się z podróży życia jego syna". - Mariusz Kamiński swoje życiowe wyjazdy ograniczył chyba do Zalewu Zegrzyńskiego, skoro dla niego służbowe kilka dni w Pekinie to podróż życia - odpowiedział mu Michał Tusk.
 • Kamil Durczok "Fakty"
  Program "Fakty" emitowany na kanale TVN w kwietniu był najchętniej oglądaną audycją informacyjną w Polsce. Najgorszy wynik zanotowała zaś "Panorama" emitowana przez TVP2.
 • Screen okładki z "Gazety Polskiej"
  To miało być ostatnie zdjęcie prezydenta Lecha Kaczyńskiego zrobione podczas feralnego lotu do Smoleńska. Jednak zdaniem biegłych fotografia pochodzi sprzed kilku lat.
 • Oficjele podczas Święta Wojska Polskiego
  Tygodnik "Wprost" pisze, że to jedna z największych wpadek polskich służb w ostatnim czasie. Firma lotnicza byłego żołnierza Legii Cudzoziemskiej, nadużywającego alkoholu, podejrzewanego o kontakty z obcym wywiadem przewoziła najważniejsze osoby w państwie.
 • Wrak tupolewa w Smoleńsku
  "Wiązanie tej katastrofy z jakimś wybuchem ma charakter polityczny i graniczy z fantastyką" – przekonywał ppłk Mirosław Milanowski, członek komisji, która badała katastrofę prezydenckiego tupolewa z 2010 roku. Wczoraj odbyło się pierwsze publiczne spotkanie po prezentacji wyników jej prac.
 • Wanda Nowicka
  "Zabolało mnie to. Jeśli jednak odejdę z partii, to z powodów merytorycznych" - mówi w rozmowie z WP.PL Wanda Nowicka, była wicemarszałkini Sejmu, posłanka Ruchu Palikota.
 • Sejm
  Portal ewybory.eu przeprowadził uliczny sondaż wyborczy. Wynika z niego, że z sukcesu mogłoby się cieszyć Prawo i Sprawiedliwość, które wyprzedziłoby Platformę Obywatelską. Trzecie miejsce dla SLD.
 • Nie jest moim celem i nigdy nie było szkodzenie Kościołowi. Kocham Kościół, jest On moim domem i nie pozwolę się z Niego wypchnąć - napisał w oświadczeniu ks. Wojciech Lemański, który decyzją abp. Henryka Hosera został pozbawiony funkcji proboszcza parafii w Jasienicy.
 • Tu-154M
  Jest nowa naukowa rekonstrukcja ostatnich chwil przed katastrofą prezydenckiego tupolewa w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Opublikował ją na swojej stronie internetowej zespół rządowy kierowany przez Macieja Laska.
 • Antoni Macierewicz
  Antoni Macierewicz ma problem. Na pensję posła PiS wszedł komornik. Nasłał go ostatni szef WSI, Marek Dukaczewski, bo Macierewicz nie wykonał, po przegranym procesie, wyroku.
 • Bronisław Komorowski
  Czy prezydent sam napisał do siebie list podpisany przez rodziny smoleńskie? Bronisław Komorowski tłumaczy się w "Rzeczpospolitej" z afery, która obiegła internet. Ale jak zapewnia, nie ma w tym żadnej sensacji.