wiadomosci z kalisza

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomosci z kalisza. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomosci z kalisza. Przeczytaj artykuły o wiadomosci z kalisza


 • Miller: Celebryta Kalisz przegrał z Ziobrą
  Były premier Leszek Miller ma mocno na pieńku z Ryszardem Kaliszem. Rano Kalisz zaatakował Millera w radiu TOK FM, by chwilę później na blogu otrzymać cios od byłego premiera.
 • Napieralski zdecydował. Kalisz znika z mediów
  To koniec medialnej kariery gwiazdy lewicy. Szef SLD, Grzegorz Napieralski zabronił politykom pokazywania się w radiu, czy telewizji częściej niż raz na weekend. Politycy partii nie ukrywają, że to cios w Ryszarda Kalisza
 • Kalisz knuł z Kwaśniewskim w Hiszpanii?
  Kiedy jeden z najpopularniejszych polityków lewicy był wyrzucany z zarządu SLD, był wtedy za granicą. Sam to przyznał we wczorajszych "Faktach po faktach". Dziś okazuje się, że Ryszard Kalisz najprawdopodobniej wyjechał do Madrytu. Jednak nie turystycznie, a na spotkanie z Aleksandrem Kwaśniewskim.
 • Skandal w Kaliszu. Dzieci nagrały sekstaśmę z 13-latką
  Do sieci trafił film nagrany przez uczniów jednego z kaliskich gimnazjów. Widać na nim, jak 13-letnia uczennica uprawia seks z kolegą. Wszystko to na oczach ich znajomych. Jedna z koleżanek gimnazjalistki nagrała wszystko telefonem komórkowym - podaje "Polska The Times".
 • Niesiołowski z ochroną po wpisie ojca radnego z PO
  W czwartek na portalu "Gazety Lubuskiej" pojawił się wpis dotyczący lokalnej konwencji PO: "jest okazja wszystkich się pozbyć". W tym wypadku chodziło m.in. o Stefana Niesiołowskiego i innych polityków PO. Dzień później wicemarszałek dostał ochronę BOR. Tymczasem okazało się, że autorem wpisu był ojciec radnego z PO.
 • Ryszard Kalisz
  Czy lewicowy poseł rozstanie się ze swoją partią? Ryszard Kalisz ujawnia, jak bardzo bliski jest tej decyzji. Odpowiada też na pytanie: ile powinien zarabiać poseł na Sejm.
 • Ryszard Kalisz
  Co robi polityk na ulicy w ciepłą wiosenną noc? Na przykład brata się z robotnikami. Tak jak poseł Ryszard Kalisz, który o północy uciął sobie pogawędkę z drogowcami.
 • Ryszard Kalisz
  Instytut związany z SLD przygotował raport na temat przyczyn klęski wyborczej partii. Szczególnie ostro krytykowany w dokumencie jest poseł Ryszard Kalisz.
 • Ryszard Kalisz i Robert Biedroń na Paradzie Równości w Warszawie
  Ryszard Kalisz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych polityków SLD. Jednak w rozmowie z Moniką Olejnik chyba zapomniał, do jakiej partii należy. Życzył Bronisławowi Komorowskiemu drugiej kadencji, jak gdyby SLD nie wystawiało kandydata w kolejnych wyborach prezydenckich.
 • Radosław Sikorski i Siergiej Ławrow
  Ryszard Kalisz jest rozgoryczony interwencją Radosława Sikorskiego u szefa MSZ Rosji w sprawie zwrotu wraku tupolewa. "Ręce opadają. Ławrow zrobił z niego małego chłopczyka" - ocenia polityk SLD.
 • Ryszard Kalisz
  Polityk SLD bije we własną partię jak w bęben. "W interesie SLD powinno być myślenie, które doprowadzi do wystawienia wspólnej listy do Parlamentu Europejskiego" - mówi w TVN24 Ryszard Kalisz. Czy utrzyma się w szeregach Sojuszu?
 • Leszek Miller i Ryszard Kalisz
  Czy Ryszard Kalisz będzie musiał opuścić SLD? O tym decydował będzie w środę zarząd partii. Wszystko wskazuje na to, że politycy Sojuszu skierują wniosek do sądu partyjnego o wykluczenie go.
 • Leszek Miller
  Leszek Miller, przewodniczący SLD komentuje decyzję o zawieszeniu Ryszarda Kalisza. "Ja sam jestem najlepszym przykładem, że z partii można odejść i do niej wrócić - mówi.
 • Ryszard Kalisz
  "Z Leszkiem Millerem różnie bywało, kiedyś mu się pokazały anioły. On nie chce współpracować z Aleksandrem Kwaśniewskim, a ja chcę" – mówił Ryszard Kalisz, gość Radia ZET. Według posła wielu członków SLD go popiera.
 • Ryszard Kalisz proponuje zatem przedyskutować przepisy dotyczące prawa wyborczego, zwłaszcza w kontekście ciszy wyborczej. Chodzi o dzisiejsze informacje internetowe, w których to informacje o grzybobraniu i okazach w koszyku miały sugerować jaka jest frekwencja w czasie warszawskiego referendum.
 • Ryszard Kalisz
  Ryszard Kalisz nie chce już być prezydentem Warszawy. Lewicowy polityk nie wierzy bowiem, że jego wynik w wyborach samorządowych byłby dużo lepszy od tego jaki ostatnio osiągnął. Nie rezygnuje jednak z budowy nowej formacji politycznej.
 • Ryszard Kalisz
  Dom Wszystkich Polska sonduje, czy Ryszard Kalisz ma odpowiednie poparcie, żeby zostać kandydatem w tegorocznych wyborach prezydenckich. Warunkiem jest zdobycie głosów lewicy - od alternatywnej po liberalną.
 • Ryszard Kalisz
  Ryszard Kalisz przerywa milczenie w sprawie taśm z afery podsłuchowej, opublikowanych przez "Do Rzeczy". Lewicowy polityk tłumaczy, że to była prywatna rozmowa, podczas której jedynie zrelacjonował słowa generała Janusza Noska.