wiadomosci z bielska bialej

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomosci z bielska bialej. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomosci z bielska bialej. Przeczytaj artykuły o wiadomosci z bielska bialej


 • Trzy czwarte Polaków cierpi z bólu
  Mamy prawo żyć bez bólu. A mimo to trzy czwarte dorosłych Polaków cierpi z powodu bólu, który przynajmniej raz na jakiś czas przeszkadza im w pracy i życiu codziennym. Co gorsza, bóle dotykają też 40 proc. pacjentów w polskich szpitalach - wynika z badań wykonanych na zlecenie Polskiego Towarzystwa Badania Bólu. W większości krajów Unii oba wskaźniki są ponad 10-krotnie mniejsze - alarmuje DZIENNIK.
 • Złodzieje z Wykopu w rękach policji
  Siedmiu hakerów, którzy ukradli dane stu tysięcy internautów z serwisu Wykop.pl, jest już w rękach policji. Na czele grupy stał 18-latek, do pomocy wziął sobie między innymi 15-latków. Za włamanie i szantażowanie administratorów serwisu grożą im teraz trzy lata więzienia.
 • Tak wygląda zalany Sandomierz z kosmosu
  Wiadomo, że skala powodzi jest ogromna. Jej skutki doskonale widać nawet z krążącej po orbicie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Tak wygląda wielka woda w okolicach Sandomierza. To niesamowite zdjęcie zrobił japoński kosmonauta Soichi Noguchi.
 • Kto u lekarzy kupował sobie woność?
  Usiłowanie zabójstwa, napady, porwania, ściąganie haraczy, handel narkotykami - takie przestępstwa mają na koncie przestępcy, którzy wraz z Lwem Rywinem i jego synem trafili do łódzkiego aresztu. Wszyscy byli klientami lekarzy, którzy za łapówki przygotowywali fałszywe historie chorób, by wyjść z aresztu albo uniknąć wieloletniego więzienia.
 • Gość na komisariacie. Policjanci uciekali
  Pijany 20-latek z jutowym workiem w ręku zapukał do drzwi jednego z komisariatów w Bielsku-Białej. Był przekonany, że to, co znalazł w pobliżu placu budowy bielskiej obwodnicy, powinien pokazać właśnie mundurowym. Ci jednak, gdy zobaczyli, co jest w worku, zarządzili natychmiastową ucieczkę.
 • Straż pożarna
  Katastrofa awionetki w Bielsku-Białej. Na prywatną posesją spadł samolot z dwoma osobami na pokładzie. Na miejscu jest pięć zastępów straży pożarnej.
 • Wrak awionetki
  Dlaczego na festynie szkolnym w Bielsku-Białej rozbił się samolot? Policyjni eksperci mają już pierwsze hipotezy w tej sprawie.
 • Sprawców masakry udało się namierzyć jeszcze tego samego dnia.
  Gdyby szukać filmowych „autorytetów” dla pary licealistów z Białej Podlaskiej to zwyrodniali bohaterowie „Urodzonych morderców” pasowaliby idealnie. Mickey i Mallory też byli młodzi i zakochani. I też zabijali z zimną krwią. Masakra w Rakowiskach pod Białą Podlaską wydarzyła się naprawdę. To nie był film.
 • Uwaga, wypadek!
  11 osób zostało rannych w wypadku busa w miejscowości Świętoszówka koło Bielska-Białej. 23-osobowy pojazd zjechał z drogi, dachował i wpadł do rowu.