wiadomości tvp info

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomości tvp info. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomości tvp info. Przeczytaj artykuły o wiadomości tvp info


 • Jesienna rewolucja w TVP Info
  Co najmniej 25-ciu nowych prowadzących i aż 15 nowości programowych, zmieniona oprawa graficzna i muzyczna oraz scenografia. 28 września wystartowała jesienna ramówka stacji informacyjnej TVP INFO.
 • Szef "Wiadomości" stracił pracę
  Kolejna dymisja w publicznej telewizji. Pracę stracił Krzysztof Rak - szef "Wiadomości". Kojarzono go przede wszystkim z prezesem TVP Andrzejem Urbańskim. To właśnie Rak zawiesił Hannę Lis, bo stracił do niej zaufanie po tym, jak przeprowadziła "zbyt miękki" wywiad z Donaldem Tuskiem.
 • Nowe porządki w "Wiadomościach". Kto zniknie z wizji?
  Nowa szefowa flagowego serwisu "Jedynki"  Małgorzata Wyszyńska zapowiedziała odbudowę marki "Wiadomości" i od razu przystąpiła do pracy. Z dziennikiem pożegnała się już jedna z prezenterek. Ale to nie koniec zmian. Zobacz, kto jeszcze zniknie z ekranu.
 • Oto nowi ludzie w "Wiadomościach"
  Kadrowa rewolucja we flagowym serwisie "Jedynki" trwa. Po tym jak kierownictwo w "Wiadomościach" przejęła Małgorzata Wyszyńska z programem żegnają się reporterzy i wydawcy ściągnięci przez poprzedniego dyrektora. Ale w serwisie mają się też pojawić nowi pracownicy.
 • Rewolucja w "Wiadomościach" TVP. Ogromne zmiany już od dziś!
  Flagowy program informacyjny telewizji publicznej zupełnie zmienia oblicze. Efekty tej rewolucji na wizji będzie można zobaczyć po raz pierwszy już dzisiaj wieczorem.
 • Małgorzata Wyszyńska zwolniona z TVP
  Prezes TVP Juliusz Braun w trybie natychmiastowym zwolnił Małgorzatę Wyszyńską - dowiaduje się portal newsweek.pl. Stało się to po tym, gdy mąż Wyszyńskiej, zastępca kierownika redakcji publicystyki, złożył pozew cywilny przeciwko wicedyrektorowi TVP1 Andrzejowi Godlewskiemu.
 • Stul pysk i sp...aj - usłyszał dziennikarz TVP Info przed Pałacem Prezydenckim
  To miał być gorący przekaz sprzed Pałacu Prezydenckiego, przed którym w drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej zgromadzili się zwolennicy PiS. Jednak ekipa TVP Info nie zdołała nadać relacji. Dziennikarz został zwyzywany, posypały się wulgaryzmy.
 • Kamil Durczok "Fakty"
  Program "Fakty" emitowany na kanale TVN w kwietniu był najchętniej oglądaną audycją informacyjną w Polsce. Najgorszy wynik zanotowała zaś "Panorama" emitowana przez TVP2.
 • Po skandalu wokół wypowiedzi Mariana Kubalicy, wiceszefa sportowego kanału TVP, spółka idzie śladami konkurencji. Pracownicy telewizji publicznej, tak jak dziennikarze TVN, będą musieli uważniej dzielić się swoimi prywatnymi opiniami w mediach społecznościowych. Będzie ich obowiązywał nowy kodeks.
 • Dramatyczny apel do władz TVP napisali twórcy magazynu reporterskiego "Telekurier". "Zdjęcie nas z anteny to pozbawienie całego zespołu pracy i tym samym możliwości utrzymania naszych rodzin” - piszą pracownicy programu.
 • Duża rewolucja czeka kanał TVP Info. Z jego anteny zniknie kilka prezenterek serwisów informacyjnych, w ich miejsce zaś pojawią się twarze znane z TVP1 i TVP2. Z ramówki kanału zdjęte zostaną także pasma regionalne .
 • Iwona Kutyna, związana ze stacją TVP Info od sierpnia 2009 roku, właśnie pożegnała się ze swoim pracodawcą. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia.pl, kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej wręczyło dziennikarce wypowiedzenie .
 • Hanna Lis poprowadzi "Panoramę Dnia" w TVP Info
  TVP "rozdzieliła" newsy ogólnopolskie od lokalnych. Regionalne pasma wypadły z ramówki TVP Info do zupełnie nowego kanału. Rewolucja  - jak dotąd - zamiast przyciągnąć nowych widzów, tylko pogorszyła wyniki stacji. W rankingu oglądalności oba kanały TVP wypadają słabiej niż TVN24. "Potrzeba czasu na zmianę nawyków" - komentuje w rozmowie z dziennik.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP.
 • Ryszard Miazek fotel prezesa TVP opuścił 15 lat temu. Bacznie śledzi decyzje kolejnych zarządów i to, co TVP serwuje swoim widzom na ekranie. "Sam fakt, że TVP radzi się w kryzysie oceniam pozytywne. I solidaryzuję się z działaniami prezesa, które utrzymują ją na powierzchni oceanu medialnego" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Miazek.
 • Jan Pospieszalski
  Tego jeszcze w TVP Info nie było. Przygotowania do programu "Bliżej" zakończyły się awanturą. Jego prowadzący Jan Pospieszalski ogłosił, że rezygnuje z prowadzenia wieczornego odcinka. Wszystko dlatego, że władze stacji nie pozwoliły mu zaprosić Jacka Karnowskiego.
 • Kamera w studiu TV
  Podczas nagrania w TVP Info Marcin Mastalerek, rzecznik PiS wyszedł ze studia. "To jest farsa" - powiedział jeszcze zanim opuścił studio.
 • logo "Wiadomości" TVP
  Prezes TVP, Janusz Daszczyński spotkał się z zespołem "Wiadomości". Tym razem pochwalił zespół za dobre wyniki.