wiadomosci tv 24

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomosci tv 24. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomosci tv 24. Przeczytaj artykuły o wiadomosci tv 24


 • Nowe porządki w "Wiadomościach". Kto zniknie z wizji?
  Nowa szefowa flagowego serwisu "Jedynki"  Małgorzata Wyszyńska zapowiedziała odbudowę marki "Wiadomości" i od razu przystąpiła do pracy. Z dziennikiem pożegnała się już jedna z prezenterek. Ale to nie koniec zmian. Zobacz, kto jeszcze zniknie z ekranu.
 • Afera z TV Trwam ojca Rydzyka skończy się przed Trybunałem Stanu?
  Politycy prawicy prześcigają się w wyrażaniu oburzenia na szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji za brak koncesji dla TV Trwam ojca Rydzyka. Zbigniew Ziobro i jego partyjni koledzy żądają postawienia Jana Dworaka przed... Trybunałem Stanu.
 • Trzeci tabloidowy kanał telewizyjny ożywi konkurencję w tym segmencie i zaostrzy rywalizację o wpływy z reklam
 • Kamil Durczok "Fakty"
  Program "Fakty" emitowany na kanale TVN w kwietniu był najchętniej oglądaną audycją informacyjną w Polsce. Najgorszy wynik zanotowała zaś "Panorama" emitowana przez TVP2.
 • o. Tadeusz Rydzyk, Kazimiera Szczuka, Magdalena Środa
  "Za skandaliczne uważamy hałaśliwe domaganie się specjalnych praw i wywieranie politycznych nacisków zarówno na niezależny organ, jakim jest KRRiT, jak i na niezawisły sąd rozpatrujący sprawę" - piszą w liście otwartym m.in. Agnieszka Holland, Kora Jackowska, prof. Maria Janion, Krzysztof Krauze, Andrzej Mleczko, Michał Urbaniak, Janina Paradowska i Jacek Żakowski. Oto treść listu:
 • Kardynał Stanisław Dziwisz
  Mocne słowa padły w czasie mszy w Krakowie kończącej procesję Bożego Ciała. Kardynał Stanisław Dziwisz skrytykował ugrupowania antykościelne, stanął też w obronie telewizji Trwam.
 • Zaskakujący efekt działania naziemnej telewizji cyfrowej. Widzowie naziemnej telewizji cyfrowej coraz częściej wybierają Polo TV, Eska TV, ATM Rozrywkę czy TTV niż Polsat, TVN czy TVP.
 • Ciekawy wywiad, nie tylko dlatego, że udzielił go biskup przyłapany na jeździe po pijanemu. Także z uwagi na to, co biskup Piotr Jarecki w nim mówi. Hierarcha krytykuje marsz organizowany przez TV Trwam, Radio Maryja i PiS, dodaje też, że telewizja ojca Tadeusza Rydzyka powinna ubiegać się w konkursie o miejsce na multipleksie.
 • Tomasz Sakiewicz
  Bronisław Wildstein znów będzie kierował telewizją. Prawicowy publicysta ma być redaktorem naczelnym nowego kanału informacyjnego, który tworzy środowisko związane z "Gazetą Polską". Twórcy Telewizji Niezależnej tłumaczą, że ma ona być przeciwwagą dla istniejących telewizji.
 • TV Republika dostała dziś od KRRiT koncesję na nadawanie programu telewizyjnego o charakterze publicystyczno-informacyjnym. Próbna emisja konserwatywnego kanału odbędzie się 10 kwietnia, w trzecią rocznicę katastrofy smoleńskiej. “Siłą rzeczy skupiamy się na relacjach z Warszawy” - mówi o planach stacji Ewa Stankiewicz, jej dyrektor artystyczna.
 • Największe polskie stacje telewizyjne nie przygotowały na 10 kwietnia żadnych zmian w ramówkach. Uwagę 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej poświęcą zaś TV Puls, TV Republika oraz kanały informacyjne .
 • Manifestacja w obronie TV Trwam w Warszawie
  Obudźcie się Polacy!"- pod takim hasłem na placu Zamkowym w Warszawie odbyła się manifestacja w obronie Telewizji Trwam i wartości katolickich w życiu publicznym. Tłumy uczestników wiecu wymachiwały biało- czerwonymi flagami i słuchały występów zaproszonych artystów. Na plac Zamkowy przybyło kilka tysięcy osób.
 • Donald Tusk
  To prawdziwa katastrofa finansów publicznych. Donald Tusk przyznał, że w budżecie zabraknie aż 24 miliardów złotych. Premier chce zasypać dziurę nowelizacją planu finansowego, jak też oszczędnościami, które jak zapowiada, mają ominąć kieszenie obywateli.
 • Relacja w TV Republika
  Jestem chyba w najgorszym miejscu, jakie można sobie wyobrazić, policjanci depczą mi po kablach! - mówił dramatycznym tonem reporter TV Republika, który z kamerą obserwował jedną z policyjnych interwencji podczas Marszu Niepodległości. Okrzyki: Jezus Maria!, butelka! I co się dzieje, co się dzieje! podkreślają grozę sytuacji. Nagranie jest już w sieci prawdziwym hitem.
 • Nagranie w studiu telewizyjnym
  Programy publicystyczne w TV Trwam najbardziej sprzyjają opozycji parlamentarnej, a ekipę rządzącą najbardziej wspierają te z TVN24 – pokazały badania przeprowadzone na SWPS. Eksperci wybrali też najbardziej apolityczne medium.
 • logo "Wiadomości" TVP
  Telewizja Polska 1 stycznia zaprezentowała widzom nową czołówkę "Wiadomości". Niestety zamiast zachwytów nad zapowiadaną "nową jakością", pojawiają się głosy krytyki wobec niepokojącego podobieństwa nowej produkcji TVP do czołówki brytyjskiego serwisu informacyjnego ITV News. "Oczywiście, że znaliśmy tę czołówkę, podobnie jak setki innych. Inspiracji szuka się przez obserwację świata" - tłumaczy rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki.
 • Rosyjski czołg T-90MC
  "Warszawa to łatwizna, tylko 1300 km. Dla czołgu T-90 to 24 godziny. Helsinki, Tallin, Wilno: tam nas nawet nie zauważą, jak 70 lat temu" - można było usłyszeć w rosyjskiej telewizji Kanał 5.
 • Ojciec Tadeusz Rydzyk
  Ojciec Tadeusz Rydzyk zaprosił obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudę na debatę wyborczą w Telewizji Trwam - poinformowała rozgłośnia.