wiadomości społeczne

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomości społeczne. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomości społeczne. Przeczytaj artykuły o wiadomości społeczne


 • Misja TVP: żądać pieniędzy za społeczną kampanię
  Telewizja publiczna od sześciu miesięcy odmawia darmowego nadania spotu ostrzegającego kobiety przed piciem w ciąży. A kampania informacyjna na ten temat jest konieczna. Co roku w Polsce rodzi się aż 9 tysięcy dzieci z tzw. płodowym zespołem alkoholowym (FAS), co trzecia ciężarna zagląda do kieliszka, a lekarze bagatelizują problem - czytamy w DZIENNIKU.
 • Sukces Lis i koniec ery Urbańskiego
  Hanna Lis, zgodnie z zapowiedziami, poprowadziła wieczorne "Wiadomości". To oznacza jedno - ostateczny koniec ery prezesa Andrzeja Urbańskiego i początek nowych rządów w budynkach przy Woronicza. Telewizją rządzi Piotr Farfał - już nie na papierze, ale na serio.
 • Rewolucja w "Wiadomościach" TVP. Ogromne zmiany już od dziś!
  Flagowy program informacyjny telewizji publicznej zupełnie zmienia oblicze. Efekty tej rewolucji na wizji będzie można zobaczyć po raz pierwszy już dzisiaj wieczorem.
 • Dorota Wysocka-Schnepf
  Dorota Wysocka-Schnepf wraca do flagowego programu informacyjnego telewizji publicznej - ujawniła "Rzeczpospolita". W rozmowie z dziennikiem.pl znana prezenterka potwierdza, że znów zobaczymy ją na srebrnym ekranie. Dementuje jednak informacje gazety jakoby miała przylatywać specjalnie z Hiszpanii na zaledwie trzy do pięciu dyżurów w miesiącu i otrzymywać za to pensję w wysokości 20 tysięcy złotych.
 • Wiele par czeka na w kolejce na adopcję
  Dobra wiadomość dla osób, które pragną dziecka a nie mogą go mieć. Będą nowe ośrodki adopcyjne! Do końca roku starostowie muszą powołać organizatorów rodzinnej pieczy zastępczej. Będą oni szukać kandydatów na rodziców zastępczych i szkolić ich.
 • Małgorzata Wyszyńska zwolniona z TVP
  Prezes TVP Juliusz Braun w trybie natychmiastowym zwolnił Małgorzatę Wyszyńską - dowiaduje się portal newsweek.pl. Stało się to po tym, gdy mąż Wyszyńskiej, zastępca kierownika redakcji publicystyki, złożył pozew cywilny przeciwko wicedyrektorowi TVP1 Andrzejowi Godlewskiemu.
 • Małgorzata Wyszyńska
  Dziennik.pl dotarł do listu, jaki w połowie grudnia była szefowa "Wiadomości" Małgorzata Wyszyńska wysłała do Rady Nadzorczej TVP. Zwolniona w piątek rano dziennikarka pisała w nim o nieprawidłowościach w spółce, dyskryminacji i zastraszaniu. "Czy takie działania mają zamknąć mi usta?" - pyta w liście Wyszyńska.
 • Ojciec Madzi tłumaczy się tabloidowi: Chcą nas społecznie zabić!
  Ktoś chce nas społecznie zabić - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Bartłomiej Waśniewski. Ojciec małej Madzi z Sosnowca zapewnia, że ustalenia katowickiej prokuratury są dla niego zaskoczeniem, bo jeszcze niedawno śledczy mieli mu mówić zupełnie co innego.
 • Zbigniew Ziobro
  "Wyrok w sprawie Mirosława G., to zła wiadomość dla zwolenników korupcji w Polsce" - tak Zbigniew Ziobro komentuje orzeczenie sądu, który skazał znanego chirurga za korupcję.
 • Ryszard Miazek fotel prezesa TVP opuścił 15 lat temu. Bacznie śledzi decyzje kolejnych zarządów i to, co TVP serwuje swoim widzom na ekranie. "Sam fakt, że TVP radzi się w kryzysie oceniam pozytywne. I solidaryzuję się z działaniami prezesa, które utrzymują ją na powierzchni oceanu medialnego" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Miazek.
 • Plakat wyborczy Piotra Guziała
  Hasło wyborcze Piotra Guziała to plagiat? Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" oskarża burmistrza Ursynowa. 
 • Ewa Kopacz
  W ciągu ostatniego miesiąca poprawiła się ocena pracy rządu - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Centrum Badania Opinii Społecznej. Zmniejszył się też odsetek osób niezadowolonych z tego, że na czele rządu stoi Ewa Kopacz.
 • zamek
  We Włoszech jest 7 tysięcy zamków i warowni oraz piętnaście i pół tysiąca zabytkowych pałaców. Ich właściciele z oburzeniem przyjęli wiadomość, że i oni będą płacić komunalny podatek od nieruchomości.