wiadomości rzeszów nowiny

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomości rzeszów nowiny. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomości rzeszów nowiny. Przeczytaj artykuły o wiadomości rzeszów nowiny


 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Sławomir Nowak
  Gdyby Sławomir Nowak domagał się do tygodnika "Wprost" 30 milionów złotych odszkodowania musiałby zapłacić 100 tysięcy złotych kosztów sądowych, ale ponieważ będzie się domagał przeprosin za 30 milionów złotych to koszty spadają do 600 złotych - pisze RMF FM powołując się na informacje przekazane przez Romana Giertych, pełnomocnika ministra Nowaka.
 • Ponad 13,74 promila alkoholu we krwi miał mieszkaniec sołectwa Alfredówka, w gminie Nowa Dęba, którego leżącego przy drodze zauważyli strażnicy miejscy z Nowej Dęby. Po przebadaniu mężczyznę przetransportowano do specjalistycznego szpitala w Rzeszowie. Przeżył.
 • Ten program rozbudowy infrastruktury idzie na dno - większości celów nie udało się zrealizować. Problemy są we wszystkich kategoriach - dość powiedzieć, że długość budowanych i remontowanych sieci kolei w Polsce zmniejszono z 1500 km do 600 km.
 • Donald Tusk
  Europejskie media komentują wybór Donalda Tuska i Federiki Mogherini na szefów w Brukseli. Polski premier został przewodniczącym Rady Europejskiej, Włoszka przejmie stery w unijnej dyplomacji. Nie braknie entuzjastycznych opinii, ale komentatorzy mówią też o zagrożeniach.
 • Ewa Kopacz
  W Platformie Obywatelskiej rozpocznie się wewnętrzna wojna frakcji - tak ocenia politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. Zdaniem Bartłomieja Biskupa, niepokojące jest to, że premier naruszyła porządek konstytucyjny czyli poinformowała o rezygnacji marszałka Sejmu.