wiadomości polsat dzisiaj

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomości polsat dzisiaj. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomości polsat dzisiaj. Przeczytaj artykuły o wiadomości polsat dzisiaj


 • Cała prawda o Hannie Lis
  Można nie lubić Hanny Lis, ale nie sposób nie przyznać, że jest piękną kobietą - przyznaje DZIENNIK. Fachowcy mówią, że kamera kocha ją nawet bardziej, niż na to zasługuje. Ale czy to wystarczający powód, by mogła trząść największym programem informacyjnym w największej telewizji?
 • To oni wylecą z "Wiadomości" TVP
  Platforma Obywatelska na nowego szefa „Wiadomości” forsuje Jana Pińskiego, dyrektora Agencji Informacji za czasów Piotra Farfała. Z serwisu mają zniknąć Krzyszof Ziemiec, Danuta Holecka i Piotr Kraśko oraz ich kierownik Jacek Karnowski
 • Lecą głowy w TVP
  Stanowisko stracił dziś szef "Wiadomości" Jacek Karnowski. Ale to nie koniec personalnych zmian. W TVP1 lecą kolejne głowy.
 • Oto nowi ludzie w "Wiadomościach"
  Kadrowa rewolucja we flagowym serwisie "Jedynki" trwa. Po tym jak kierownictwo w "Wiadomościach" przejęła Małgorzata Wyszyńska z programem żegnają się reporterzy i wydawcy ściągnięci przez poprzedniego dyrektora. Ale w serwisie mają się też pojawić nowi pracownicy.
 • To ostatnia wiadomość, jaką dziś przeczytasz. Potem do schronu
  Dziś, o godzinie 21, wybuchnie III wojna światowa. Rozpocznie ją błaha z pozoru prowokacja, skończy się na apokalipsie dokonanej z pomocą broni atomowej, biologicznej i chemicznej. Za sześć lat Europa będzie przypominać pustynię, na której żyją jedynie nieliczni ocaleńcy. To dopiero początek.
 • Rewolucja w "Wiadomościach" TVP. Ogromne zmiany już od dziś!
  Flagowy program informacyjny telewizji publicznej zupełnie zmienia oblicze. Efekty tej rewolucji na wizji będzie można zobaczyć po raz pierwszy już dzisiaj wieczorem.
 • Słuchacz Radia Maryja uderzył reporterkę Polsatu! Zobacz awanturę
  Na Jasnej Górze w niedzielę zakończyła się 19. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Metropolita lwowski w kazaniu mówił o szacunku dla człowieka. Ale nie wszyscy pielgrzymi wzięli sobie jego słowa do serca. Dziennikarkę Polsatu News brutalnie zaatakował starszy mężczyzna. Zobacz relację!
 • "Rzeczpospolita": Hanna Lis dołączy do zespołu "Panoramy" TVP2?
  "Dobry wieczór, Hanna Lis, zapraszam na Panoramę" - czy tę kwestię już wkrótce usłyszymy z ust jednej z najbardziej znanych polskich dziennikarek telewizyjnych? Rozmowy w sprawie zatrudnienia byłej szefowej "Wydarzeń" Polsatu i prezenterki "Wiadomości" TVP1  trwają - podaje "Rzeczpospolita", powołując się na nieoficjalne informacje.
 • Policja zatrzymała napastników
  Ma stłuczoną kość policzkową, wybity ząb i podejrzenie wstrząsu mózgu. Pracownik telewizji Polsat został zaatakowany przez trzech mężczyzn i kobietę, którzy krzyczeli: Lech Poznań!. Napastnicy grozili mężczyźnie śmiercią i spaleniem wozu satelitarnego - podaje "Gazeta Wyborcza".
 • Jarosław Gugała z Polsatu
  Jarosław Gugała nie będzie już prowadził "Gościa Wydarzeń". Zdaniem prawicowych publicystów to reakcja na jego wywiad z Joachimem Brudzińskim. Tymczasem Polsat przedstawia zupełnie inną wersję wydarzeń.
 • Beatę Tadlę od dwóch dni można oglądać w roli prezenterki programu "Wiadomości". W rozmowie z portalem plejada.pl, dziennikarka opowiedziała, czym rożni się praca w serwisie informacyjnym TVP1 od pracy w "Faktach" TVN-u.
 • Bronisław Wildstein
  Nowa telewizja, tworzona przez środowiska prawicowe ma ruszyć wiosną, ale już jej władze proszą o pieniądze na budowanie stacji. Chcą, by kupować akcje po 500 złotych za sztukę.
 • Afery w nc+ ciąg dalszy. Z firmą rozstaje się kolejny menedżer. W odpowiedzi na pojawiające się oskarżenia Cyfrowy Polsat wydał komunikat, w którym dementuje informacje.
 • Iwona Kutyna, związana ze stacją TVP Info od sierpnia 2009 roku, właśnie pożegnała się ze swoim pracodawcą. Jak dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia.pl, kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej wręczyło dziennikarce wypowiedzenie .
 • Dobrze, że profesor Kleiber odwołuje plany organizacji konferencji smoleńskiej - uważa większość polityków. Z kolei PiS ma nadzieję, że konferencja została zawieszona i odbędzie się w innym terminie.
 • Ryszard Miazek fotel prezesa TVP opuścił 15 lat temu. Bacznie śledzi decyzje kolejnych zarządów i to, co TVP serwuje swoim widzom na ekranie. "Sam fakt, że TVP radzi się w kryzysie oceniam pozytywne. I solidaryzuję się z działaniami prezesa, które utrzymują ją na powierzchni oceanu medialnego" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Miazek.
 • Adam Hofman
  Burza w Internecie po decyzji rzecznika PiS Adam Hofmana. "Nie pozwolimy sobie na to, by Pan (lub ktokolwiek inny) ustawiał nam gości do programu" - piszą na Facebooku oburzeni przedstawiciele telewizji Polsat News. Wrze także na Twitterze.
 • Starcie w programie Polsat News
  Starcie na wizji w Polsat News. Artur Zawisza z Ruchu Narodowego obraził Rafalalę w czasie programu "Tak czy nie", ta zareagowała emocjonalnie. Mimo interwencji prowadzącej posypały się wulgaryzmy.
 • Jarosław Kaczyński
  Duży wzrost poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości. W sondażu przygotowanym przez TNS Polska dla Wiadomości TVP PiS przegonił PO. Na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosować chce 34 procent badanych, o 6 punktów procentowych więcej niż w ubiegłym miesiącu.