wiadomosci ostroda

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomosci ostroda. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomosci ostroda. Przeczytaj artykuły o wiadomosci ostroda


 • Kontener ze złomem zniszczył autobus na mazurskiej drodze
  Kierowca nie miał szans uniknąć zderzenia. Próbował jeszcze ominąć spadający z jadącej przed nim ciężarówki wielki stalowy kontener ze złomem. Uderzył w niego bokiem autobusu. Cztery osoby są ranne. Trasa Olsztyn-Morąg była zablokowana przez kilka godzin.
 • Cztery osoby zginęły w wypadku po Ostrudą
  Cztery osoby zginęły a dwie zostały ciężko ranne w wypadku drogowym w miejscowości Rychnowo na drodze krajowej numer 7. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Droga Gdańsk-Warszawa koło Ostródy - przez kilka godzin zablokowana - jest już przejezdna.
 • eFakt: Zbudowali Kwaśniewskim drogę
  Chłopy nie dziady. Potrafią ugościć takich letników jak prezydencka para. Wójt Idzbarka pod Ostródą - gdzie latem odpoczywają Kwaśniewscy - za pół miliona złotych wybrukował wiejską drogę, prowadzącą do domku dostojnych gości. Była pierwsza para nie będzie już sobie błocić nóg.
 • Zobacz, jak ulewa zatopiła Ostródę
  To był prawdziwy kataklizm. We wtorek po południu nad Ostródą przeszła potężna ulewa. Prawie całe miast znalazło się pod wodą. Wezbrany potok uwięził nawet autobus miejski z pasażerami. Zalało szpital, Urząd Gminy, samochody i piwnice dziesiątków domów. Zobacz nagrania internautów.
 • Statek, któy miał pływać po Kanale Elbląskim
  Urzędnicy długo wybierali statki, które miały pływać po Kanale Elbląskim. Zamiast wybrać stocznię z doświadczeniem, wybrano najtańszą ofertę. Efekt? Statki są za szerokie i nie mieszczą się w śluzach. Do tego toną.
 • Tadeusz Cymański
  Do Parlamentu Europejskiego wpłynął wniosek o zawieszenie immunitetu europosłowi Solidarnej Polski Tadeuszowi Cymańskiemu. Poseł był zdziwiony zaistniałą sytuacją. Mówił, że chodzi o... przekroczenie prędkości.
 • Donald Tusk
  Z awansu Donalda Tuska do Brukseli najbardziej cieszyć będą się ministrowie. Dymisja rządu oznacza bowiem sute odprawy. Nawet, jeśli następca szefa PO powoła gabinet złożony z tych samych ludzi.
 • Jarosław Kaczyński
  Szansa objęcia przez Polaka jednego z najwyższych stanowisk w Unii pogodziła nawet największych wrogów. Jarosław Kaczyński stanął murem za Donaldem Tuskiem i uważa, że premier powinien zostać szefem Rady Europejskiej.
 • Usuwanie skutków wichury, jaka panuje w Szczecinie i regionie zachodniopomorskim
  Tysiące gospodarstw domowych są bez prądu z powodu silnego wiatru. Wichura daje się we znaki przede wszystkim na północy i północnym-wschodzie kraju.
 • Sejm
  Nowy sondaż wyborczy dla "Newsweeka" wskazuje na dużą przewagę PO. Partia Ewy Kopacz ma aż siedem punktów procentowych więcej od PiS.
 • Marszałek Sejmu Radosław Sikorski
  W mocnym pośpiechu w Krakowie odbywa się likwidacja biura poselskiego Andrzeja Dudy. Marszałek Sejmu Radosław Sikorski szybko wygasił mandat europoselski prezydenta elekta.
 • Premier Ewa Kopacz
  PO nie straszy PiS-em - zapewnia szefowa Platformy Ewa Kopacz.