wiadomości o grenlandii

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomości o grenlandii. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomości o grenlandii. Przeczytaj artykuły o wiadomości o grenlandii


 • Najbliższa Ziemi gwiazda - Słońce - znajduje się obecnie w spokojnej fazie swego życia. Jednak już niedługo, bo za parę lat, stanie się wyjątkowo niegrzeczna, a nad jej powierzchnią pojawią się rozbłyski różnego rodzaju promieniowania oraz erupcje zjonizowanej materii. Prowadzone przez japońską sondę Hinode obserwacje Słońca pomogą przewidzieć siłę tych wybuchów - donosi najnowsze "Science".
 • "To Tusk rozpętał nienawiść w Polsce"
  Zdaniem posłanki PiS za całe zło i agresję w polskiej polityce odpowiada premier. "To nikt inny jak Donald Tusk rozpętał bratobójczą nienawiść w Polsce i to już się później potoczyło efektem kuli śnieżnej" - mówi Nelli Rokita.
 • Adolf Hitler przeżył wojnę?
  To szokująca wiadomość. Amerykańskie Federalne Biuro Śledcze ujawniło ponad 200 stron dokumentów mających świadczyć o tym, że Adolf Hitler przeżył II wojnę światową. Wiódł spokojne życie rolnika...
 • Gigantyczna góra lodowa z Grenlandii dopływa do Kanady
  Góra lodowa o powierzchni nowojorskiego Manhattanu (prawie 60 km kwadratowych) zbliża się do kanadyjskich wybrzeży. To fragment cztery razy większej lodowej wyspy, która oderwała się rok temu od grenlandzkiego lodowca.
 • Portret Lecha Kaczyńskiego
  W samolocie, którym leciał Lech Kaczyński z małżonką i delegacją państwową, prawdopodobnie eksplodował ładunek wybuchowy - przekonuje dr Grzegorz Szuladziński, którego raport na temat katastrofy smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku ukaże się za kilka dni.
 • 46 podpisów potrzebuje Janusz Palikot, by móc zacząć realizować swój rewolucyjny pomysł. Partia posła z Biłgoraja chce zmiany rządu. Dlatego w Polskim Radiu zapowiada przedstawienie konstruktywnego wotum nieufności. Kto miałby być nowym premierem? Ktoś z SLD.
 • Komunistyczna Północ znowu grozi. Tym razem Japonii, gdzie także znajdują się amerykańskie bazy wojskowe. Wcześniej Pjongjang ogłosił, że jest „w stanie wojny” z Koreą Południową i groził atakami na USA.
 • Trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby wymyślać takie scenariusze. Tak premier Donald Tusk skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie w Święto Niepodległości 11 listopada to prowokacja.
 • Alesksander Makowski w Radiu ZET
  My, szpiedzy, mamy swoją szpiegowską solidarność -  mówił były agent wywiadu PRL w rozmowie z Moniką Olejnik, ale jego zdaniem skutki działalności płk Ryszarda Kuklińskiego wcale nie byłyby korzystne dla Polski. Aleksander Makowski uderzył też w Antoniego Macierewicza.
 • Prezydent Rosji Władimir Putin
  Rosja zagraża nie tylko Ukrainie, ale również pozostałym republikom dawnego ZSRR. Stwierdził tak w rozmowie z Polskim Radiem, przebywający w Moskwie Leszek Balcerowicz. Były premier oskarżył Moskwę o inwazję na Ukrainę i aneksję części jej terytorium.
 • Lider prorosyjskich separatystów Igor Striełkow
  Ci, którzy zbierali ciała ofiar katastrofy samolotu, twierdzą, że znaczna część zwłok była w stanie rozkładu - powiedział lider donieckich separatystów Igor Striełkow.