wiadomości łódź

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomości łódź. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomości łódź. Przeczytaj artykuły o wiadomości łódź


 • Były muzyk Depeche Mode zagra w Polsce
  Lepszej wiadomości na podgrzanie atmosfery przed podwójnym występem Depeche Mode w Łodzi być nie mogło. Trzy dni temu wśród fanów gruchnęła informacja, że w kwietniu, również w Łodzi, pojawi się były członek Depeszów - Alan Wilder.
 • Libertas przetrwa porażkę. W TVP
  Choć Libertas poległo w wyborach do europarlamentu, nic to nie zmienia w TVP. Władza Piotra Farfała i osób związanych z LPR na Woronicza nie maleje. Już w dzień po wyborach prezes nagrodził pracowników za trud promowania Libertas. Awansował szefa "Wiadomości" na dyrektora Agencji Informacji.
 • Morderca z Łodzi sądzony za zbrodnie przeciwko ludzkości?
  Gdy wszedł do łódzkiego biura PiS, miał krzyczeć, że chce zniszczyć PiS, że chce mordować pisowców. A potem zabił. Za ten czyn Ryszard C. powinien być sądzony z paragrafu o przestępstwach przeciwko ludzkości. Tak uważa były minister sprawiedliwości.
 • Kurski zapowiada pozew przeciwko TVN24
  Jacek Kurski uważa, że został nieuczciwie potraktowany przez TVN 24. Europoseł PiS zapowiada pozew sądowy przeciwko stacji. "Stanowczo protestuję przeciwko naruszeniu mojego dobrego imienia przez TVN24 polegającemu na doklejeniu mnie na siłę do grona nagranych ukrytą kamerą europosłów PO, SLD i PJN" - pisze w oświadczeniu polityk.
 • Bartłomiej Waśniewski i jego żona Katarzyna, rodzice Madzi z Sosnowca, przenieśli się do Łodzi
  Odpoczynek w górach, przeprowadzka do Łodzi. A wszystko pod czujną opieką Krzysztofa Rutkowskiego i w świetle kamer. Rodzice małej Madzi z Sosnowca niechętnie współpracują z policją. Stawiają wszystko na budowanie życia od nowa - pisze zbulwersowany "Fakt".
 • Eksplozja i pożar na indyjskiej łodzi podwodnej zacumowanej w Bombaju. Przez kilka godzin trwały intensywne poszukiwania 18 zaginionych marynarzy, ale później wojsko poinformowało, że "najprawdopodobniej załoga zginęła". Nie podano jednak precyzyjnej liczby ofiar.
 • Zaczął ukazywać się jeszcze w czasie II wojny światowej, przestał - dziś. W ostatnim numerze "Przekroju" Marek Raczkowski, rysownik, który stał się w ostatnich latach twarzą tygodnika ogłasza smutną wiadomość: wymyślona przez niego postać, Stanisław z Łodzi, umrze.
 • Wypadek w Łodzi
  Rozpędzony tramwaj nie zatrzymał się na przystanku w centrum Łodzi. Pojazd przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i, jak informują świadkowie zdarzenia, uderzył w samochód osobowy.Policja ma jednak zupełnie inny obraz sprawy. Oto, co ustalili funkcjonariusze.
 • Spadochroniarz
  Przemysław Nowak, prezes portu lotniczego w Łodzi, zmarł wskutek obrażeń odniesionych podczas skoku spadochronowego. Do wypadku doszło na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim.
 • Jarosław Kaczyński
  Ostatnia prosta kampanii wyborczej. Jarosław Kaczyński pojawił się w Łodzi, by wesprzeć kandydatkę PiS na prezydenta. Wśród dziecięcych zabawek w ogródku, prezes partii przedstawił prorodzinny program.
 • Okręt podwodny
  Pożar na rosyjskiej łodzi podwodnej o napędzie atomowym obejmuje około 20 metrów kwadratowych. Jednostka stoi w zakładach remontowych "Gwiazdeczka" w Siewierodwińsku w obwodzie archangielskim.