wiadomości google polska

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomości google polska. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomości google polska. Przeczytaj artykuły o wiadomości google polska


 • Inwazja amerykańskiej armii w Polsce
  Nie tylko bateria "Patriotów", ale także myśliwce i siły specjalne armii USA mogą stacjonować w naszym kraju. O tym pomyśle z sekretarzem obrony USA Robertem Gatesem rozmawiał w Waszyngtonie szef MON Bogdan Klich
 • Pospieszalski mówi Hołdysowi: To zamach na polską państwowość
  "To, co poprzedzało wyjazd prezydenta Kaczyńskiego, i to, co dzieje się od 10 kwietnia w sprawie śledztwa, to jest zamach na polską państwowość" - oskarża Jan Pospieszalski. Kontrowersyjnego publicystę, który stracił program w TVP, wziął na spytki Zbigniew Hołdys.
 • Mężczyzna w sieci internetowych znajomości
  Na świecie korzysta z niego ponad 150 milionów użytkowników, z czego blisko pół miliona z naszego kraju. LinkedIn zapowiada, że wkrótce chce być najsilniejszym graczem w Polsce i zdobędzie 4,5 miliona nowych użytkowników.
 • Google opublikował pierwszą mapę satelitarną Korei Północnej. Widać na niej obozy koncentracyjne, w których według szacunkowych danych przebywa około 200 tysięcy ludzi.
 • Materiały, które tu prezentowaliśmy, w całości ma prokuratura. Ale z wypowiedzi członków komisji Millera wynika, że oni ich nie znają. Dlatego żałuję, że nikt z komisji nie przyszedł - mówił w rozmowie z RMF FM prof. Kazimierz Nowaczyk, który wziął udział w warszawskiej "Debacie Smoleńskiej".
 • Donad Tusk
  Poseł PiS kipi oburzeniem po ostatnich wypowiedziach premiera. "Tusk strzelił Polsce w kolano" - to jeden z łagodniejszych komentarzy. Co go tak oburzyło?
 • Przejście graniczne - zdjęcie ilustracyjne
  Rosjanie z Obwodu Kaliningradzkiego szturmują Polskę. Polski konsulat w Kaliningradzie wydał właśnie stutysięczną Kartę Małego Ruchu Granicznego. Pozwala ona Rosjanom wjechać bez wiz do Polski na obszar do około 50 kilometrów od granicy. Rosjanie przyjeżdżają głównie na zakupy do Olsztyna czy Trójmiasta, ale także, aby zwiedzać Polskę.
 • Nie będzie konferencji naukowej na temat przyczyn katastrofy smoleńskiej. Pomysłodawca tego spotkania profesor Michał Kleiber, prezes Polskiej Akademii Nauk publicznie wycofał się z tej inicjatywy.
 • Sejm - Donald Tusk i Jarosław Kaczyński
  Rośnie poparcie dla PiS, PO nadal na drugim miejscu - wynika z najnowszego sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP.
 • Barack Obama
  Decyzja ponoć już zapadła, po cichu dopracowywane są szczegóły. Barack Obama niebawem przyjedzie do Polski - dowiedziało się radio RMF. Okazją do złożenia odwiedzin Polski będzie rocznica wyborów z 1989 roku.
 • Mem powstały na bazie zdjęcia dzielnicowego z Pasłęka
  W internecie jak w rodzinie – nic nie ginie. Prawo do zapomnienia w Google jest przez koncern z Doliny Krzemowej traktowane jak cenzura, nie wszystkie wnioski mają szansę na pozytywne rozpatrzenie. Ale niewygodne informacje można w wyszukiwarce ukryć. Ale z reguły trzeba za to słono zapłacić.
 • Julian Assange udzielił w Londynie serii wywiadów przed publikacją swojej książki "Kiedy Google spotkał Wikileaks". Ukrywający się od ponad dwóch lat w ambasadzie Ekwadoru w Londynie założyciel Wikileaks twierdzi, że Google - zbierając wszystkie informacje o użytkownikach sieci i układając ich profile - jest integralną częścią amerykańskiej machiny kontroli.
 • Google
  Parlament Europejski naciska na Komisję Europejską, by potraktowała poważnie problem wielkich amerykańskich firm, które coraz częściej dominują na lokalnych rynkach 28 krajów członkowskich. Jak pokazuje historia, już same groźby bywają skuteczne.
 • Jarosław Kaczyński
  Duży wzrost poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości. W sondażu przygotowanym przez TNS Polska dla Wiadomości TVP PiS przegonił PO. Na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosować chce 34 procent badanych, o 6 punktów procentowych więcej niż w ubiegłym miesiącu.
 • Wyszukiwania zaczynające się od "Co...?" w Polsce
  Firma Google przygotowała zestawienie najpopularniejszych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę w 2014 roku. Zobacz, czego najczęściej szukali internauci w Polsce i na całym świecie.
 • Marian Kowalski, Kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta Polski
  Ruch Narodowy, jako prawdziwa polska partia polityczna, wystawia kandydata o polskim nazwisku. W najbliższych wyborach prezydenckich wystartuje Marian Kowalski. Zaprezentowały go władze partii.
 • Janusz Filipiak
  Rząd Polski sprzedaje człowieka za pensję. Bo na świecie brakuje kapitału ludzkiego. Człowiek, któremu chce się pracować i który chce zarobić, jest wartością. A tacy są Polacy - mówi Janusz Filipiak, założyciel i prezes zarządu firmy informatycznej Comarch.
 • Grupa ludzi przy oknie
  Polski hydraulik? Tania siła robocza? Sprzątaczka w Niemczech? Tak. Ale rośnie nowa grupa – specjalistów i menedżerów podbijających zagraniczne korporacje. Bo coraz więcej Polaków obejmuje wysokie stanowiska kierownicze w największych firmach świata.  "Polska mafia" – wymsknęło się menedżerce jednej z największych korporacji świata, gdy opowiadała, jakie sukcesy odnoszą w niej Polacy.