wiadomości dnia dzisiejszego

Przeczytaj wiadomości na temat wiadomości dnia dzisiejszego. Znajdziesz tutaj wiadomości o wiadomości dnia dzisiejszego. Przeczytaj artykuły o wiadomości dnia dzisiejszego


 • Psychologowie twierdzą, że wystarczy poinformować opinię publiczną o najgorszym dniu w roku, a miliony ludzi momentalnie gorzej się czują. Mamy dla was dobrą wiadomość: najsmutniejszy dzień 2010 roku już za nami. Teraz będzie już tylko lepiej!
 • Szefowa "Wiadomości" Małgorzata Wyszyńska
  Rzecznik prasowy MSZ, Marcin Bosacki miał naciskać na szefową "Wiadomości", by wysłała do Tunezji innego dziennikarza. "Nie tak miało wyglądać odpolitycznienie mediów - krzyczała na niego Małgorzata Wyszyńska.
 • Marcin Piasecki
  Rynki finansowe na świecie osiągnęły taki stan, że najlepszą dla nich wiadomością będzie brak jakichkolwiek wiadomości. Wyobraźmy sobie, że jakiś duży kraj zapowie w najbliższych dniach wprowadzenie planu reform państwowej kasy i zbicia deficytu. Czyli tego, o czym tak dużo mówi się na rynkach - pisze Marcin Piasecki.
 • Drukarnia gazet
  Treści można dziś kupować taniej i sprzedawać drożej, jeśli ich nośnikiem jest papier, a nie internet. Dzięki temu tytuł dociera do szczególnie cennej dla reklamodawców sprofilowanej grupy czytelników, która chętnie sięgnie po produkt skrojony na miarę.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński i Adam Hofman
  John Godson, poseł PO, uważa, że  prezes PiS ze starcia z Ziobrą i Kurskim nie wyjdzie zwycięsko. "Na pewno dni Jarosława Kaczyńskiego jako prezesa PiS są policzone. To tylko sprawa czasu. Chodzi mi o PiS w obecnym kształcie" - mówi w rozmowie z portalem Onet.pl
 • Małgorzata Wyszyńska zwolniona z TVP
  Prezes TVP Juliusz Braun w trybie natychmiastowym zwolnił Małgorzatę Wyszyńską - dowiaduje się portal newsweek.pl. Stało się to po tym, gdy mąż Wyszyńskiej, zastępca kierownika redakcji publicystyki, złożył pozew cywilny przeciwko wicedyrektorowi TVP1 Andrzejowi Godlewskiemu.
 • Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko - od niedawna szef „Wiadomości” - mówi portalowi dziennik.pl o przyszłości flagowego programu informacyjnego TVP, kadrowych problemach i politycznych naciskach, których ponoć nie było. „Każdego dnia jestem gotów do rozliczeń” – twierdzi Kraśko, zapewniając że "Wiadomości" przeżywają teraz okres odwilży.
 • Redaktorzy "Wiadomości" TVP1 zaliczyli dzisiaj spektakularną wpadkę. W materiale mówiącym o wczorajszym meczu Polska - Rosja obydwa kraje zilustrowano flagami. Niestety, zamiast biało-niebiesko-czerwonych barw Rosji, pojawiła się czerwień z sierpem i młotem, czyli flaga nieistniejącego ZSRR.
 • Programy śniadaniowe Telewizji Polskiej w ramach oszczędności ograniczyły liczbę swoich prezenterów. Czy teraz przyszła kolej na cięcia w "Dzień Dobry TVN"? Jak podaje "Super Express", pracę może stracić nawet czterech prowadzących. Rzecznik prasowy stacji TVN, w rozmowie z dziennik.pl odniósł się do tych informacji.
 • Donald Tusk
  "Jest to dla mnie jeden z najszczęśliwszych dni w moim życiu, bo nie sądzę, żebym w przyszłości mógł jeszcze coś takiego dla Polski zrobić" - tak skomentował wyniki szczytu Unii Europejskiej premier Donald Tusk.
 • Karol Małcużyński nie pracuje już w TVP. Nie przyjął nowych propozycji szefostwa. "Tabloidalne, nienewsowe przedsięwzięcia zdecydowanie mi nie odpowiadają" - tłumaczy w rozmowie z presserwisem dziennikarz.
 • Ryszard Miazek fotel prezesa TVP opuścił 15 lat temu. Bacznie śledzi decyzje kolejnych zarządów i to, co TVP serwuje swoim widzom na ekranie. "Sam fakt, że TVP radzi się w kryzysie oceniam pozytywne. I solidaryzuję się z działaniami prezesa, które utrzymują ją na powierzchni oceanu medialnego" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Miazek.
 • Jolanta Pieńkowska
  Jolanta Pieńkowska ma dość duże grono antyfanów, którzy domagają się jej odejścia z programu "Dzień Dobry TVN". Głosy te dotarły także do Edwarda Miszczaka. Czy dyrektor programowy TVN pozbędzie się prezenterki?
 • Maciej Lasek, przewodniczący Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych
  Malezyjski boeing 777 nie był zabłąkanym samolotem, który jako jedyny przelatywał nad Ukrainą. Jak mówi w rozmowie z dziennik.pl Maciej Lasek, szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, w ciągu dwóch dni przed zestrzeleniem tą samą trasą leciało 75 maszyn.
 • Donald Tusk
  Każdy dzień milczenia obciąża Tuska - tak rzecznik PiS Adam Hofman interpretuje brak głosu byłego premiera w sprawie rzekomej rozmowy z Władimirem Putinem w 2008 roku na temat rozbioru Ukrainy. To, że Donald Tusk nie przyszedł do Sejmu na dzisiejsze głosowania świadczy o tym, że nie chce powiedzieć jak było naprawdę - uważa Adam Hofman.
 • Młoda kobieta otoczona telefonami
  Kasjerki, lekarze, kierowcy, przedsiębiorcy. Przodownicy pracy zaludniają niemal każdą z branż. Co nas zmusza, by za wszelką cenę bić rekordy wydajności?