tvp 1 wiadomości online

Przeczytaj wiadomości na temat tvp 1 wiadomości online. Znajdziesz tutaj wiadomości o tvp 1 wiadomości online. Przeczytaj artykuły o tvp 1 wiadomości online


 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • PiS odzyska władzę w TVP? Wracają prezesi
  Możliwe, że dwaj PiS-owscy prezesi Romuald Orzeł i Przemysław Tejkowski w poniedziałek przejmą władzę na Woronicza w Warszawie. Czy wrócą Pospieszalski i Gargas?
 • Spot "Gazety Polskiej Codziennie"
  Reklamy „Gazety Polskiej Codziennie” nie wyemitują ani Polsat, ani TVN i TVP. Wszystkie duże telewizje odrzuciły spot obawiając się konsekwencji. Stacje uzasadniają swoją decyzję wątpliwościami co do jego zgodności z kodeksem etyki reklamy i kodeksem wyborczym.
 • Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy
  Katarzyna Waśniewska, matka półrocznej Madzi z Sosnowca, udzieliła wywiadu TVN24. Kobieta tłumaczy m.in. dlaczego nie wzywała do Madzi pomocy.
 • Tablica wyników giełdowych, zdjęcie ilustracyjne
  Unijni statystycy policzyli ile wynosi w Polsce dochód na głowę mieszkańca. Tylko, że pomylili się. Nie wzięli pod uwagę najnowszych danych demograficznych i zaniżyli ten wskaźnik.
 • Lech Wałęsa
  Ostre słowa byłego prezydenta Lecha Wałęsy. W rozmowie z Wirtualną Polską stwierdził on, że Lech Kaczyński nic nie znaczył w Solidarności i razem z bratem byli "strasznie tchórzliwi". Wałęsa dodaje także, że gdyby Polska znalazłaby się w niebezpieczeństwie, to on wróci na scenę polityczną. "Poprowadzę i nikt mnie nie zatrzyma" - deklaruje były prezydent.
 • Oświadczenie władz Presspubliki
  Zarząd Presspubliki, wydawcy "Rzeczpospolitej" zdecydował o losie autora tekstu o trotylu wykrytym przez prokuratorów na wraku Tupolewa. Cezary Gmyz został zwolniony. Rada nadzorcza chce też odwołania naczelnego, jego zastępcy i szefa działu krajowego.
 • Europoseł Michał Kamiński
  "Giertych sugeruje, że w okresie, gdy u władzy był Jarosław Kaczyński, PiS przekupiło ojca Rydzyka wielomilionowymi kontraktami rządowymi na inwestycje geotermalne. W zamian ojciec Rydzyk miał nie domagać się od PiS-u zaostrzenia ustawy aborcyjnej" - mówi europoseł Michał Kamiński w RMF FM. Gdyby to się potwierdziło, to zdaniem polityka byłby to "gigantyczny skandal".
 • Na pierwszym planie minister Michał Boni
  Za 7 lat będziemy w pierwszej siódemce Europy pod względem popularności e-administracji – to założenia resortu cyfryzacji.
 • Podczas ostatnich dwóch tygodni PiS zyskał 3 punkty proc., a Platforma Obywatelska straciła dwa punkty proc. Na jakie poparcie społeczne mogą teraz liczyć? Oto najnowszy sondaż.
 • Eksperci Macierewicza przedstawili w prokuraturze swe kompetencje, nie przedstawili dowodów na wybuch tupolewa - ujawnia "Gazeta Wyborcza". "Sklejałem modele samolotów", "widziałem wybuch w szopie", "latając samolotami, oglądam skrzydła" - tak uzasadniali swoje predyspozycje do wydawania opinii ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej.
 • Dobrze, że profesor Kleiber odwołuje plany organizacji konferencji smoleńskiej - uważa większość polityków. Z kolei PiS ma nadzieję, że konferencja została zawieszona i odbędzie się w innym terminie.
 • Ryszard Miazek fotel prezesa TVP opuścił 15 lat temu. Bacznie śledzi decyzje kolejnych zarządów i to, co TVP serwuje swoim widzom na ekranie. "Sam fakt, że TVP radzi się w kryzysie oceniam pozytywne. I solidaryzuję się z działaniami prezesa, które utrzymują ją na powierzchni oceanu medialnego" - mówi w rozmowie z dziennik.pl Miazek.
 • Sejm
  PiS traci, a Platforma Obywatelska odrabia straty. O ile na Prawo i Sprawiedliwość chce głosować teraz 29 proc. Polaków, to na PO - 23 proc. Polaków, jak wynika z sondażu Homo Homini.
 • Małgorzata Kidawa-Błońska i Donald Tusk
  Zamieszania wokół debaty ciąg dalszy. Rzeczniczka rządu twierdzi, że premier mógłby zmierzyć się z Jarosławem Kaczyńskim. Jest jednak pewien warunek - Donald Tusk nie zgadza się na udział ekspertów w rozmowach.
 • Kiedyś Kowalski wstydził się niespłaconych długów, dziś komornik na karku to dla niego żaden dyshonor. Polacy łapią się wszelkich sposobów, by uniknąć odpowiedzialności. I są w tym coraz bardziej przebiegli.
 • Adam Hofman
  Jeden z szefów SKOK Wołomin znalazł się w honorowym komitecie poparcia Bronisława Komorowskiego - stwierdził w "Kropce nad i" Adam Hofman. Wyjaśnił, że chodzi mu o Andrzeja Kleszczewskiego. Jeszcze w czasie trwania programu Kancelaria Prezydenta zadzwoniła do redakcji z dementi.