polsat news wiadomości

Przeczytaj wiadomości na temat polsat news wiadomości. Znajdziesz tutaj wiadomości o polsat news wiadomości. Przeczytaj artykuły o polsat news wiadomości


 • Polsat News wypromuje się na Euro
  Relacje ze stadionów w Austrii i Szwajcarii mają być motorem napędowym nowej telewizji informacyjnej Zygmunta Solorza-Żaka. Polsat News rusza pierwszego dnia Euro 2008 - pisze DZIENNIK.
 • Dorota Gawryluk będzie nową gwiazdą Polsatu
  Była gwiazda "Wiadomości" Dorota Gawryluk będzie nową lokomotywą Polsatu - korzystając z zainteresowania widzów transmitowanymi przez tę stację meczami Euro 2008, ma sprawić, aby nie przełączali się na inny program po ich zakończeniu. 4 czerwca Gawryluk zadebiutuje w swoim nowym programie publicystycznym, który wystartuje razem z Polsatem News, kolejnym asem Polsatu - pisze DZIENNIK.
 • Polsat News wypromuje się na Euro
  Szczęśliwe siódemki? O 7 rano 7 czerwca rusza Polsat News. Na razie niekodowany i bez reklam - do września będą go mogli oglądać bez dodatkowych opłat abonenci platformy cyfrowej. Zbieżność daty testowego startu z rozpoczęciem mistrzostw Europy w piłce nożnej nie jest przypadkowa - Polsat ma prawa do pokazywania meczów, więc i Polsat News będzie chciał wykorzystać je do przyciągnięcia widzów.
 • Gwiazdą Polsat News będzie Dorota Gawryluk
  Koncern Zygmunta Solorza-Żaka rzuca wyzwanie TVN24 i TVP Info. Na początku czerwca rusza Polsat News, nowa polska telewizja informacyjna - potwierdzili DZIENNIKOWI szefowie stacji. Polsat przekonuje, że znalazł formułę, która pozwoli mu zaistnieć na ciasnym rynku telewizji informacyjnych.
 • Słuchacz Radia Maryja uderzył reporterkę Polsatu! Zobacz awanturę
  Na Jasnej Górze w niedzielę zakończyła się 19. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Metropolita lwowski w kazaniu mówił o szacunku dla człowieka. Ale nie wszyscy pielgrzymi wzięli sobie jego słowa do serca. Dziennikarkę Polsatu News brutalnie zaatakował starszy mężczyzna. Zobacz relację!
 • Policja zatrzymała napastników
  Ma stłuczoną kość policzkową, wybity ząb i podejrzenie wstrząsu mózgu. Pracownik telewizji Polsat został zaatakowany przez trzech mężczyzn i kobietę, którzy krzyczeli: Lech Poznań!. Napastnicy grozili mężczyźnie śmiercią i spaleniem wozu satelitarnego - podaje "Gazeta Wyborcza".
 • Kanały informacyjne są po to, by informować? Okazuje się, że nie zawsze. Z badania przeprowadzonego przez Farleigh Dickinson University wynika, że widzowie amerykańskiego Fox News są gorzej poinformowani na temat bieżących wydarzeń na świecie niż osoby, które w ogóle nie oglądają wiadomości w telewizji - donosi Presserwis .
 • Karolina Szostak
  Niby sportowy news dotyczący polskiego piłkarza. Internauci wychwycili jednak coś innego. Coś co znacznie bardziej przykuwa uwagę. A chodzi o strój prezenterki Polsatu Karoliny Szostak...
 • Kamil Durczok "Fakty"
  Program "Fakty" emitowany na kanale TVN w kwietniu był najchętniej oglądaną audycją informacyjną w Polsce. Najgorszy wynik zanotowała zaś "Panorama" emitowana przez TVP2.
 • Były już szef zlikwidowanej redakcji zagranicznej Agencji Produkcji Audycji Informacyjnych, Karol Małcużyński w rozmowie z "Press" krytykuje flagowy serwis "Jedynki". Ujawnia też wpadki "Wiadomości".
 • Adam Hofman
  Burza w Internecie po decyzji rzecznika PiS Adam Hofmana. "Nie pozwolimy sobie na to, by Pan (lub ktokolwiek inny) ustawiał nam gości do programu" - piszą na Facebooku oburzeni przedstawiciele telewizji Polsat News. Wrze także na Twitterze.
 • Krzysztof Ibisz
  Krzysztof Ibisz od stycznia będzie gospodarzem porannego pasma "Nowy dzień" w stacji Polsat News. Prezenter poprowadzi weekendowe wydania, które mają mieć nieco lżejszy charakter.
 • Starcie w programie Polsat News
  Starcie na wizji w Polsat News. Artur Zawisza z Ruchu Narodowego obraził Rafalalę w czasie programu "Tak czy nie", ta zareagowała emocjonalnie. Mimo interwencji prowadzącej posypały się wulgaryzmy.
 • Rafalala (rafalala.bloog.pl/)
  Spotkali się Rafalala, jedna z najbardziej znanych osób trans w kraju i Artur Zawisza, polityk Ruchu Narodowego. Na wizji w Polsat News od razu doszło do starcia, a temat podchwyciły wszystkie media. Ale o Rafalali już wcześniej było głośno. Kim jest?
 • Nagranie w studiu telewizyjnym
  Programy publicystyczne w TV Trwam najbardziej sprzyjają opozycji parlamentarnej, a ekipę rządzącą najbardziej wspierają te z TVN24 – pokazały badania przeprowadzone na SWPS. Eksperci wybrali też najbardziej apolityczne medium.
 • Grzegorz Schetyna
  Grzegorz Schetyna, obecny szef sejmowej komisji spraw zagranicznych, w przeszłości wicepremier i minister spraw wewnętrznych, ma wejść w skład rządu Ewy Kopacz - taką informację powtarzają "Wiadomości" TVP, "Fakty" TVN oraz Polsat News. Politykowi PO ma przypaść teka szefa MSZ.
 • logo "Wiadomości" TVP
  Telewizja Polska 1 stycznia zaprezentowała widzom nową czołówkę "Wiadomości". Niestety zamiast zachwytów nad zapowiadaną "nową jakością", pojawiają się głosy krytyki wobec niepokojącego podobieństwa nowej produkcji TVP do czołówki brytyjskiego serwisu informacyjnego ITV News. "Oczywiście, że znaliśmy tę czołówkę, podobnie jak setki innych. Inspiracji szuka się przez obserwację świata" - tłumaczy rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki.