nasz dziennik wiadomosci

Przeczytaj wiadomości na temat nasz dziennik wiadomosci. Znajdziesz tutaj wiadomości o nasz dziennik wiadomosci. Przeczytaj artykuły o nasz dziennik wiadomosci


 • Bogumił Łoziński: Kiedy "Nasz Dziennik" oskarży o zbrodnię Stolicę Apostolską
  Wyjdźmy ze snu szaleńca i nazwijmy rzecz po imieniu. Komentowanie przez "Nasz Dziennik" zabójstwa kapłana jako efektu propagandy przeciwko Radiu Maryja to cyniczne wykorzystywanie tragedii dla uzasadniania własnych fobii - pisze w DZIENNIKU publicysta Bogumił Łoziński.
 • Nasz Dziennik: Sikorski broni pedofila
  Akcja polskiego MSZ w obronie Romana Polańskiego w ogniu krytyki "Naszego Dziennika". Gazeta ojca Tadeusza Rydzyka oskarża, że Radosław Sikorski ujmuje się za reżyserem, który ma zarzuty pedofilskie. A jeszcze kilka dni temu rząd cieszył się z zaostrzenia kar dla pedofilów - przypomina gazeta.
 • "Nasz Dziennik" podlicza finanse gejów
  Sponsoring tak, ale dlaczego dla gejów - pyta "Nasz Dziennik" i opisuje historię dotacji dla Kampanii Przeciw Homofobii. Władze Warszawy przekazały tej organizacji 133 tys. zł na informację i edukację o HIV/AIDS - wytyka gazeta i dodaje, że pieniądze wydano na edukację, ale w związkach męsko-męskich.
 • "Nasz Dziennik" tropi spisek w Smoleńsku
  Gazeta związana z ojcem Tadeuszem Rydzykiem nie ustaje w wysiłkach, by dowieść, że Rosjanie mataczą w śledztwie po katastrofie prezydenckiego Tu-154 koło Smoleńska. "Nasz Dziennik" pyta dlaczego szumią kopie nagrań z czarnych skrzynek i sugeruje, że to po to, by ukryć ślady montażu taśm.
 • Rada Etyki Mediów pod ostrzałem "Naszego Dziennika"
  "Magdalena Bajer, szefowa Rady Etyki Mediów, w sprawach etyki powinna zamilknąć raz na zawsze" - pisze "Nasz Dziennik". Co tak oburzyło redakcję? Chodzi o zarzuty REM wobec gazety dotyczące publikacji oficera BOR Jacka Surówki. 
 • "Nasz Dziennik": Kurs, którym leciał Tu-154M, był zakazany
  259 stopni - na takim kursie był 10 kwietnia rządowy Tu-154M, który próbował lądować w Smoleńsku. Jak podaje "Nasz Dziennik", na tym samym kursie był rosyjski Ił-76, który rozbił się 10 lat wcześniej, także w gęstej mgle. Po tej tragedii sprowadzanie maszyn na tym kursie miało zostać zakazane. Gazeta sugeruje, że jeden z kontrolerów musiał o tym wiedzieć.
 • Dziennikarze "Naszego Dziennika" zatrzymani pod Moskwą
  Dziennikarz Piotr Falkowski i fotoreporter Marek Borawski, dziennikarze "Naszego Dziennika", zostali zatrzymani przez FSB pod Moskwą w czasie zbierania informacji dotyczących rosyjskiego śledztwa ws. katastrofy rządowego Tu-154M.
 • "Nasz Dziennik": Generała Błasika nie było w kokpicie
  Szefa sił powietrznych, generała Andrzeja Błasika, nie było w kokpicie prezydenckiego tupolewa. Takie są wyniki kwerendy akt przeprowadzonej przez polskich prokuratorów, ppłk. Karola Kopczyka i mjr. Jarosława Seja - podaje "Nasz Dziennik". Jednak członek Komisji Badania Wypadków Lotniczych twierdzi, że zna dowody mówiące coś zupełnie innego.
 • Sikorski i "Nasz Dziennik" wymieniają złośliwości
  "Dla Najlepszego Ministra w rządzie Donalda Tuska za wyrwanie dziennikarzy z rąk Ruska" - podziękowaniami takiej treści pochwalił się na swej stronie internetowej Radosław Sikorski. Dodał, że dostał je od redakcji "Naszego Dziennika".
 • Apel do "Naszego Dziennika": Nie naciskajcie na prokuraturę!
  O elementarną solidarność koleżeńską apeluje do redakcji "Naszego Dziennika" Centrum Monitoringu Wolności Prasy. Chodzi o śledztwo, które warszawska prokuratura okręgowa wszczęła w sprawie książki "Smoleńsk. Zapis śmierci", napisanej przez dwóch dziennikarzy "Wprost" - podaje "Presserwis".
 • Pogrzeb Ryszarda Kaczorowskiego
  Jak dowiedział się "Nasz Dziennik" z dwóch niezależnych źródeł zbliżonych do prokuratury, w najbliższych miesiącach ma dojść do ekshumacji ciała z grobu prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Śledczy podejrzewają, że w tym przypadku na terenie Rosji mogło dojść do fatalnej w skutkach zamiany z ciałem jednego z wojskowych.
 • Sejmowa komisja ds. służb specjalnych
  Doradca Platformy Obywatelskiej w sejmowej Komisji do spraw Służb Specjalnych, Stanisław Hoc, skończył 4-letnie studia habilitacyjne w szkole KGB - pisze "Nasz Dziennik".
 • Biuro Ochrony Rządu zablokowało przed warszawiakami pomnik Polegli-Niepokonani. Rewidowano dzieci, harcerzy, powstańców i wieńce. Ochroniarze prezydenta przepędzili nawet poczet sztandarowy Narodowych Sił Zbrojnych - donosi "Nasz Dziennik".
 • Tylko jeden z powołanych przez prokuraturę w sprawie wyjaśniania katastrofy smoleńskiej biegłych, badał wcześniej katastrofę wielosilnikowego samolotu odrzutowego. Jest w tej grupie także osoba, która sama ma na koncie lotniczy wypadek - informuje "Nasz Dziennik".
 • Tak ostrej krytyki kampanii referendalnej prowadzonej przez PiS spodziewać by się można ze strony mediów niechętnych Jarosławowi Kaczyńskiemu. Tym razem jednak cios przychodzi z gazety związanej z ojcem Rydzykiem.
 • Pielgrzymka Radia Maryja
  "Nasz Dziennik" jest oburzony lekturą Krajowego Programu Działania na Rzecz Równego Traktowania 2013-2016. Zdaniem gazety, zbyt wiele uwagi rząd ma zamiar poświęcić żądaniom środowisk homoseksualnych. "Nasz Dziennik" jest również zbulwersowany, że w grupie określanej jako dyskryminowana znaleźli się słuchacze Radia Maryja.
 • Woda święcona
  To ingerencja w wewnętrzne sprawy Kościoła i złamanie konkordatu. Tak "Nasz Dziennik" pisze o działaniach Generalnego Inspektora Danych Osobowych. GIODO nakazuje proboszczom odnotowywanie w księgach parafialnych informacji o apostazji, nawet gdy taka osoba nie dopełniła przewidzianych przez Kościół procedur.
 • Biskupi w Watykanie
  Dokument synodu biskupów, podsumowujący pierwszy tydzień obrad w Watykanie, wyraża poglądy sprzeczne z nauczaniem Kościoła - komentuje "Nasz Dziennik". Gazeta opisuje "ożywioną dyskusję" po wystąpieniu węgierskiego kardynała Petera Erdo, który przedstawiał wynik tygodnia dyskusji.
 • Małgorzata Fuszara
  W Krakowie szykuje się obsceniczna wystawa pod patronatem pełnomocnik rządu do spraw równego traktowania Małgorzaty Fuszary - ocenia "Nasz Dziennik".
 • Polscy żołnierze
  Wojsko przygotowuje koncern paliwowy Orlen na wariant konfliktu zbrojnego - czytamy w "Naszym Dzienniku". Gazeta pisze, że personel stacji szkoli się w kryzysowej obsłudze pojazdów mobilizowanych do wojska.