najświeższe wiadomości z polski

Przeczytaj wiadomości na temat najświeższe wiadomości z polski. Znajdziesz tutaj wiadomości o najświeższe wiadomości z polski. Przeczytaj artykuły o najświeższe wiadomości z polski


 • "Fakt" od soboty będzie się ukazywał w Irlandii
  Ekspansja największego polskiego dziennika. Jeszcze przed meczem Polska-Niemcy nasi rodacy dostaną "Fakt dla Irlandii". Specjalne wydanie "Faktu" ukaże się już w sobotę w większości dużych miast Irlandii.
 • W wirtualnym Hyde Parku łatwo o agresję
  Odpowiednio wyostrzony tytuł, treść newsa, a pod spodem najświeższe komentarze, potrafią pobudzić emocje i wywołać irytację czy złość. Szybka decyzja - wpisujemy komentarz. Jeśli po kilkunastu minutach nie pojawi się na forum, to pewnie został odrzucony przez moderatora. Kiedy jednak się pojawia - najczęściej tonie w powodzi pyskówek.
 • Cezary Michalski o polskich priorytetach
  Prezydent: wykończyć Arabskiego, Pawlak: uciszyć dziennikarzy, premier: przetrwać do weekendu, nie pozwalając się dziennikarzom dopaść - oto priorytety polskiej polityki. Zabawne? Nie, groteskowe, bo Polska nie leży na Karaibach - podsumowuje ostatni tydzień publicysta DZIENNIKA Cezary Michalski.
 • Natalia Lesz i Bartosz Głogowski
  Aktor porzucił dla niej rodzinę, co bardzo nie spodobało się ojcu piosenkarki. Milioner Aleksander Lesz postanowił osobiście zainterweniować. Przyleciał z USA i rozmówił się z córką i jej nowym partnerem.
 • Kłótnia w Strasburgu na inaugurację polskiej prezydencji
  Już sama lista eurodeputowanych chcących zadać pytanie Donaldowi Tuskowi zwiastowała, że będzie gorąco. I gorąco było. Zbigniew Ziobro wytknął premierowi, że jego rząd nie tak dawno wtargnął do mieszkania internauty prowadzącego stronę Antykomor.pl. Natychmiast zareagował Marek Siwiec.
 • Mapa Europy
  Bezrobocie w Unii Europejskiej wciąż powoli rośnie. Bez pracy jest już 10,3 procent mieszkańców Wspólnoty. Polska - nieznacznie poniżej średniej. Tak wynika z najświeższych danych Eurostatu.
 • Antoni Macierewicz
  Antoni Macierewicz twierdzi, że prokuratura wie o dwóch eksplozjach na pokładzie prezydenckiego tupolewa. Uważa jednak, że śledczy przeszli nad tą sprawą do porządku dziennego i "nic nie robią z tą wiedzą".
 • Rosjanie manipulują nie tylko rzeczywistością, ale także czasem, w którym ta rzeczywistość jest odsłaniana - mówi w rozmowie z "Polską The Times" mecenas Piotr Schramm. Sugeruje, że czas publikacji drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej, nie jest przypadkowy.
 • Sala posiedzeń Sejmu
  Czy burza wokół artykułu "Rzeczpospolitej" o trotylu w Tupolewie przełożyła się na roszady na polskiej scenie politycznej? Oto najnowszy sondaż wyborczy dla "Faktów TVN".
 • Premier Donald Tusk
  Rząd walczy z korupcją. Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie "Rządowego programu przeciwdziałania korupcji na lata 2014-2019", przedłożoną przez ministra spraw wewnętrznych.
 • Bronisław Komorowski
  Kampanii prezydenckiej, pełnej politycznych fajerwerków nie będzie. Z sondaży wynika bowiem, że co by się nie działo i tak wygra urzędujący prezydent. Dlatego też partie wolą oszczędzić pieniądze na wybory parlamentarne.
 • Zniszczenia w Doniecku
  Po emerytury trzeba jechać na drugą stronę frontu, ludzie żebrzą o jedzenie, są też problemy z wodą pitną. Jednocześnie kursuje transport publiczny, działają kina, czy szpitale. Oto, jak żyją cywile w ogarniętym wojną Donbasie.
 • Adam Hofman
  Jeden z szefów SKOK Wołomin znalazł się w honorowym komitecie poparcia Bronisława Komorowskiego - stwierdził w "Kropce nad i" Adam Hofman. Wyjaśnił, że chodzi mu o Andrzeja Kleszczewskiego. Jeszcze w czasie trwania programu Kancelaria Prezydenta zadzwoniła do redakcji z dementi.
 • Andrzej Duda przemawia w ONZ
  "My, Polacy wiemy, że pokój nie jest dany raz na zawsze" - powiedział Andrzej Duda w przemówieniu na forum ONZ. Prezydent odnosił się do współczesnych wojen i konfliktów, wobec których krytycznie oceniał rolę Rady Bezpieczeństwa ONZ. Aluzje, jakimi się posługiwał, wyraźnie nawiązywały do konfliktu rosyjsko-ukraińskiego i zbrojnemu udziałowi Rosji. W tym kierunku również zmierzało przemówienie amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy.