najnowsze wiadomości z afganistanu

Przeczytaj wiadomości na temat najnowsze wiadomości z afganistanu. Znajdziesz tutaj wiadomości o najnowsze wiadomości z afganistanu. Przeczytaj artykuły o najnowsze wiadomości z afganistanu


 • Durczok: W czasie "Wydarzeń" sprawdzam czystość stołu
  "Nie wiem, jak się współpracuje z Hanną Lis, ale na tym polega siła osobowości telewizyjnych, że są to często ludzie o niełatwym charakterze, niekoniecznie przytakujący przełożonym" - tak Kamil Durczok komentuje w rozmowie z DZIENNIKIEM sprawę wyrzucenia dziennikarki z TVP. I przyznaje, że nie ma zamiaru zatrudniać jej w "Faktach".
 • Wrak Tu-154M
  Jak podaje RMF FM nowelizacja prawa lotniczego może zamknąć drogę do upublicznienia zapisów z czarnych skrzynek tupolewa. Nowa ustawa precyzuje, że prokurator nie może zdecydować o ujawnieniu zapisów. Decyzję taką może podjąć tylko sąd.
 • Skandal! Ambasada USA dzwoniła do Sejmu w sprawie ACTA
  Wpadka, niezręczność, a może coś więcej? Amerykańska ambasada zadzwoniła do Sejmu i odpytywała, jak poszło głosowanie nad wnioskiem wzywającym premiera do niepodpisywania umowy ACTA. Zrobił się skandal.
 • Andrzej Wajda na premierze "Bez wstydu"
  Andrzej Wajda spotkał się ze studentami z Rosji, Ukrainy czy Białorusi, którzy uczą się w letniej szkole UW. Tematem nie była tylko twórczość reżysera. Opisywał on, co dzieje się w Polsce. Jego zdaniem życie polityczne pełne jest jadu i głupoty, za którą odpowiada Jarosław Kaczyński.
 • Nie milkną echa niedopuszczenia do obrad w Sejmie dwóch projektów ustawy o związkach partnerskich. W związku z tym swoją akcję rozpoczęli internauci. Facebookowy fanpage "Fajny chłopiec. Dobrze, że gej" zachęca do pisania "podziękowań" dla polityków, którzy głosowali przeciw. Publikuje również odpowiedzi posłów. Jedna z nich lotem błyskawicy obiegła internet.
 • Lech Wałęsa ma swoją teorię na temat tezy o zamachu w Smoleńsku, głoszonej przez polityków PiS. "Niektórzy nie są w stanie wytrzymać z sumieniem" - mówi były prezydent w Radiu ZET. I atakuje Jarosława Kaczyńskiego oraz współpracowników zmarłego prezydenta.
 • 4 mld zł strat przyniósł w ciągu 13 lat LOT - wyliczyli prywatni akcjonariusze spółki. Tymczasem dziś maja termin zgłoszeń dla kandydatów w konkursie na nowego prezesa.
 • Co dalej z prof. Glińskim? Politycy piszą scenariusze
  Politycy są zgodni, PiS nie zrezygnuje z prób odwołania rządu i jeszcze usłyszymy o profesorze Piotrze Glińskim.
 • "10 kwietnia w Smoleńsku absolutnie nie pomyślałem, że to mógł być zamach" - mówił Edmund Klich b. akredytowany Polski przy MAK, gość Radia ZET. "Ten samolot w ogóle nie powinien wylecieć z Warszawy. Nie było warunków do lądowania na lotnisku. A przepisy HEAD-owskie określają, że nie może samolot startować jeśli na lotnisku lądowania nie ma odpowiednich warunków pogodowych" - dodał.
 • Katarzyna Kolenda-Zaleska
  Dziennikarka i publicystka ostro atakuje Antoniego Macierewicza na łamach "Gazety Wyborczej". "Jeśli Antoniemu Macierewiczowi ujdzie na sucho wypowiedź o tym, że być może trzech pasażerów prezydenckiego tupolewa ocalało z katastrofy smoleńskiej, to będzie to dowód na to, że polska polityka sięgnęła dna degeneracji" - grzmi Katarzyna Kolenda-Zaleska.
 • Wynajęcie boiska do "haratania w gałę", luksusowe ciuchy, styliści, wino, cygara i wizyty w nocnym klubie - "Newsweek" przeanalizował wydatki Platformy Obywatelskiej. Lista szokuje.
 • Awantura o Stanisława Kozieja. Skąd się wziął w rządzie PiS. Adam Hofman twierdzi, że za jego powołaniem stali premier Kazimierz Marcinkiewicz i Radosław Sikorski. "Prezentacja Jarosława Kaczyńskiego jako wielkiego impotenta, który nie ma wpływu na rząd, który powołuje, jest absurdem!" - drwił Tomasz Nałęcz.
 • Antoni Macierewicz
  Politycy są zgodni, że zespół Macierewicza nie powinien działać w Sejmie, ponieważ ośmiesza posłów. Odrębne zdanie w tej sprawie ma PiS.
 • Antoni Macierewicz
  "Gazeta Wyborcza" donosi, że Antoni Macierewicz był główną gwiazdą wojewódzkiej konwencji wyborczej PiS w Bydgoszczy. Polityk ostro w swoim wystąpieniu zaatakował rząd.
 • Jacek Kurski, Marek Suski i Bartosz Kownacki
  Posłowie PiS uważają, że do upadku SKOK Wołomin i wyprowadzenia setek milionów złotych przyczynili się ludzie związani z WSI i prezydentem Bronisławem Komorowskim.
 • Prezydent Bronisław Komorowski i Monika Olenik, fot. Stanisław Skarżyński
  Monika Olejnik zapytała Bronisława Komorowskiego o to, czy czytał aneks do raportu z likwidacji WSI. Co odpowiedział prezydent?
 • Prezydent Bronisław Komorowski
  "Ja go nie obiecywałem, to mój sztab wyboczy" - tak Bronisław Komorowski odpowiedział na pytanie dziennikarza TVN24 o to, czy dotrzymał obietnicy z kampanii wyborczej sprzed pięciu lat o tym, że zrezygnuje ze swej wielkiej pasji, czyli  polowań.
 • Kapitan Marcin Maksjan
  Wojskowi śledczy zajmą się sprawą ujawnienia stenogramów z nowych nagrań z czarnych skrzynek z tupolewa. Kapitan Marcin Maksjan z Naczelnej Prokuratury Wojskowej zapowiada, że osoby za to odpowiedzialne mogą być ścigane z artykułu 241 kodeksu karnego, który zakłada nawet dwa lata więzienia. Z drugiej strony śledczy wyjaśnia, co na materiale ujawnionym przez RMF nie do końca zgadza się z wersją, jaką posiada prokuratura.
 • Waldemar Skrzypczak
  "Po ustawie gloryfikującej UPA wycofuję się ze wszystkiego, co powiedziałem na temat Ukrainy, na temat wsparcia tego kraju. Zrozumiałem, że Ukraina zupełnie nie liczy się z Polską" – mówi gen. Waldemar Skrzypczak w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.