lodzkie wiadomosci dnia

Przeczytaj wiadomości na temat lodzkie wiadomosci dnia. Znajdziesz tutaj wiadomości o lodzkie wiadomosci dnia. Przeczytaj artykuły o lodzkie wiadomosci dnia


 • Łódzkie pogotowie wysyła ankiety... zmarłym
  Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi wraz Kliniką Immunologii, Reumatologii i Alergii zapraszają łodzian na badania. Wysyłając zaproszenia korzystają ze starych baz danych. Efekt jest taki, że listy trafiaja do osób, które od kilku lat nie żyją.
 • "Nienawiść rozpętana przez kaczyzm"
  PiS przoduje w języku nienawiści - uważa europosłanka SLD Joanna Senyszyn. "Zastraszali i poniżali. To za ich rządów z Polski wyjechało 2 miliony obywateli. To było prawdziwe żniwo nienawiści rozpętanej przez kaczyzm" - pisze na blogu Senyszyn.
 • Slawomir Nowak
  Jeden z internautów zapytał Sławomira Nowaka na Facebooku, jak skomentowałby akcję ABW przeciwko właścicielowi witryny Antykomor.pl. I dostał zaskakującą odpowiedź...
 • Europoseł Michał Kamiński
  "Giertych sugeruje, że w okresie, gdy u władzy był Jarosław Kaczyński, PiS przekupiło ojca Rydzyka wielomilionowymi kontraktami rządowymi na inwestycje geotermalne. W zamian ojciec Rydzyk miał nie domagać się od PiS-u zaostrzenia ustawy aborcyjnej" - mówi europoseł Michał Kamiński w RMF FM. Gdyby to się potwierdziło, to zdaniem polityka byłby to "gigantyczny skandal".
 • Pozrywane linie energetyczne, powalone drzewa, zalane piwnice. Tak wygląda dziś wiele obszarów Polski, nad którymi wczoraj późnym wieczorem i w nocy przeszły burze, silne wichury i gradobicie. Najbardziej ucierpiały województwa wielkopolskie, łódzkie, małopolskie i świętokrzyskie.
 • Trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby wymyślać takie scenariusze. Tak premier Donald Tusk skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie w Święto Niepodległości 11 listopada to prowokacja.
 • Jeśli Hanna Gronkiewicz-Waltz zostanie odwołana i odbędą się nowe wybory, to na obecną gospodynię miasta oddałoby głos 29 proc. warszawiaków - wynika badania TNS Polska dla "Wiadomości" TVP1. Ryszarda Kalisza w roli włodarza stolicy widziałoby 13 proc. badanych, zaś Piotra Glińskiego - 6 procent respondentów.
 • Donald Tusk
  Jak walczyć z pijanymi kierowcami? Donald Tusk zapowiada pakiet rządowych rozwiązań w tej sprawie. Jak ujawnił premier, nie chodzi w nim o zaostrzenie kar. Dodał przy tym, że w Polsce panuje powszechna tolerancja dla osób siadających za kierownicę pod wpływem alkoholu.