łódź wiadomości dnia

Przeczytaj wiadomości na temat łódź wiadomości dnia. Znajdziesz tutaj wiadomości o łódź wiadomości dnia. Przeczytaj artykuły o łódź wiadomości dnia


 • Były muzyk Depeche Mode zagra w Polsce
  Lepszej wiadomości na podgrzanie atmosfery przed podwójnym występem Depeche Mode w Łodzi być nie mogło. Trzy dni temu wśród fanów gruchnęła informacja, że w kwietniu, również w Łodzi, pojawi się były członek Depeszów - Alan Wilder.
 • Libertas przetrwa porażkę. W TVP
  Choć Libertas poległo w wyborach do europarlamentu, nic to nie zmienia w TVP. Władza Piotra Farfała i osób związanych z LPR na Woronicza nie maleje. Już w dzień po wyborach prezes nagrodził pracowników za trud promowania Libertas. Awansował szefa "Wiadomości" na dyrektora Agencji Informacji.
 • "Jestem przeciwko PiS-owi i chę zabić Kaczyńskiego"
  "Chciałem zabić Kaczyńskiego, tylko za małą broń mam. Jestem przeciwko PiS-owi" - mówił 62-letni napastnik, który wtargnął do łódzkiego biura PiS. Jego wypowiedź zarejestrował "Express Ilustrowany".
 • Po pogrzebie posłowie PiS pojechali na imieniny
  Prosto z Łodzi, najważniejsi politycy PiS pojechali do Torunia. Tego dnia imieniny obchodził bowiem ojciec Tadeusz Rydzyk. Posłowie nie mogli więc zignorować takiej uroczystości.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Kurski zapowiada pozew przeciwko TVN24
  Jacek Kurski uważa, że został nieuczciwie potraktowany przez TVN 24. Europoseł PiS zapowiada pozew sądowy przeciwko stacji. "Stanowczo protestuję przeciwko naruszeniu mojego dobrego imienia przez TVN24 polegającemu na doklejeniu mnie na siłę do grona nagranych ukrytą kamerą europosłów PO, SLD i PJN" - pisze w oświadczeniu polityk.
 • Bartłomiej Waśniewski i jego żona Katarzyna, rodzice Madzi z Sosnowca, przenieśli się do Łodzi
  Odpoczynek w górach, przeprowadzka do Łodzi. A wszystko pod czujną opieką Krzysztofa Rutkowskiego i w świetle kamer. Rodzice małej Madzi z Sosnowca niechętnie współpracują z policją. Stawiają wszystko na budowanie życia od nowa - pisze zbulwersowany "Fakt".
 • Jarosław Kaczyński
  PiS wydaje na to fortunę na prywatną ochronę Jarosława Kaczyńskiego. „Newsweek” dotarł do faktur, z których wynika, że miesiąc pracy ochroniarzy wynajętych przez partię dla ochrony swojego prezesa może kosztować nawet ponad 100 tys. zł.
 • Jarosław Kaczyński
  Prezes PiS udzielił wywiadu "Gazecie Polskiej", w którym m.in. mówi o tym, co robił 13 grudnia 1981 roku. "Ja akurat w tym czasie byłem pod Hutą Warszawa. Sądzę, że to wymagało tego samego poziomu odwagi" - powiedział Jarosław Kaczyński odnosząc się do słów Donalda Tuska, który tego dnia był przed Stocznią Gdańską i nie widział tam tych, "którzy teraz chcą maszerować".
 • Dorota Kania
  W „naszych mediach” – parafrazując słynne powiedzenie Andrzeja Wajdy – kluczową rolę odgrywają dzieci funkcjonariuszy służb specjalnych PRL‑u i PZPR-owskich bonzów  - pisze Dorota Kania i zabiera się za lustrowanie rodzin kolegów dziennikarzy, którym udało się odnieść sukces.
 • Eksplozja i pożar na indyjskiej łodzi podwodnej zacumowanej w Bombaju. Przez kilka godzin trwały intensywne poszukiwania 18 zaginionych marynarzy, ale później wojsko poinformowało, że "najprawdopodobniej załoga zginęła". Nie podano jednak precyzyjnej liczby ofiar.
 • Małgorzata Potocka po raz pierwszy zgodziła się opowiedzieć o jej związku z Grzegorzem Ciechowskim. W wywiadzie-rzece wydanym pod tytułem "Obywatel i Małgorzata" przedstawia 10 lat spędzonych z liderem Republiki - ich jasne i ciemniejsze strony, ale także wiele anegdotek, którymi usiana była ich trudna miłość.
 • Sejm
  Nagły zwrot w preferencjach wyborczych Polaków. Z najnowszego sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP1 partia Donalda Tuska ma aż 9 punktów przewagi nad ugrupowaniem Jarosława Kaczyńskiego!
 • Wypadek w Łodzi
  Rozpędzony tramwaj nie zatrzymał się na przystanku w centrum Łodzi. Pojazd przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i, jak informują świadkowie zdarzenia, uderzył w samochód osobowy.Policja ma jednak zupełnie inny obraz sprawy. Oto, co ustalili funkcjonariusze.
 • Rosyjskie ruble
  Kurs rubla sięgnął dna - taką opinię wygłosił rosyjski wiceminister finansów Aleksiej Moisiejew. W rozmowie z telewizją RBK polityk stwierdził, że teraz kurs narodowej waluty "najprawdopodobniej zacznie się umacniać". Średnio jeden dolar kosztuje w Rosji 39,98 rubla, a jedno euro 50,44 rubla.