iwona wieczorek nowe fakty

Ciekawe wiadomości na temat iwona wieczorek nowe fakty. Przeczytaj więcej o iwona wieczorek nowe fakty. Dowiedz się o iwona wieczorek nowe fakty


 • 11-latka wygrywa "Mam talent" i 300 tysięcy złotych!
  I już wszystko jasne - serca jurorów i widzów trzeciej edycji programu "Mam talent" podbiła 11-letnia wokalistka Magda Welc. W finale, śpiewając piosenkę Edyty Geppert "Kocham cię życie", pokonała wokalistów: Kamila Bednarka i Piotra Lisieckiego. I to Magda pojedzie do domu z fortuną!
 • Pałac Prezydecki w Warszawie
  Kancelaria Prezydenta, IPN, KRRiT, NIK i rzecznik praw obywatelskich chcą więcej pieniędzy na 2012 roku. To jawna sprzeczność z zapowiedziami Donalda Tuska z sejmowego expose. Nawet kancelaria premiera chce więcej pieniędzy w stosunku do 2010 roku.
 • Katarzyna Kolenda-Zaleska, Krzysztof Rutkowski
  W regularną kłótnię przerodziła się rozmowa Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Krzysztofem Rutkowskim i Mariuszem Sokołowskim. W "Faktach po faktach" w TVN dziennikarka zarzuciła detektywowi, że chciał doprowadzić do linczu. "To był kolejny błąd dziennikarza, bo wydawało mu się, że przemawia w imieniu większości, a wcale tak nie było" - komentował w "Super Expressie" Mariusz Ziomecki.
 • Katarzyna Waśniewska
  Czerwona szminka i krótka blond fryzura... Tak teraz wygląda Katarzyna Waśniewska, matka tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca.
 • Marcin P., prezes Amber Gold
  Gdańscy śledczy badają, skąd mogły pochodzić pieniądze na start Amber Gold, kto ewentualnie mógłby w firmach państwa P. legalizować środki finansowe pochodzące z przestępstw. W planie śledztwa pojawiają się nazwiska znanych gangsterów. Ponad to śledczy mówią wprost o nieprawidłowościach.
 • Premier na meczu
  Najpierw Polskę obiegły zdjęcia Donalda Tuska przybijającego na trybunach "piątkę" z sędzią Ryszardem Milewskim, teraz okazuje się, że na tym samym meczu, tuż obok premiera siedział też prokurator, który obecnie nadzoruje śledztwo w sprawie młodego Tuska. Andrzej Seremet, zapowiedział, że wezwie go na dywanik.
 • Katarzyna Waśniewska ukrywała się w Turośni Dolnej na Podlasiu
  Nie uciekła za granicę, nie ukryła się u najbliższej rodziny. Mieszkała w starej drewnianej chatce we wsi Turośń Dolna na Podlasiu. Rano wpadli tam policjanci. Katarzyna Waśniewska trafiła do aresztu.
 • Pałac Prezydencki zabiera głos w sprawie wypowiedzi szefa PiS. Współpracownicy głowy państwa uważają, że te słowa to dowód, że Jarosław Kaczyński zrywa z nowym wizerunkiem spokojnego polityka. Twierdzą też, że Bronisław Komorowski nie da się wciągnąć w "snucie insynuacji".
 • Poszukiwania Iwony Wieczorek. Akcja policji w Trójmieście
  Ponad stu policjantów przeszukiwało zarośla w pasie nadmorskim w Gdańsku. W akcji brał udział pies tropiący, rozkopywano ziemię, przetrząsano krzaki. Policja ma nowy tajemniczy trop w sprawie głośnej sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek. Co może dziwić, to fakt, że poszukiwania w tym miejscu przeprowadzono dopiero dziś. Ponad trzy lata od dnia, w którym dziewczyna nie wróciła do domu.
 • Sfałszowane zdjęcie z miejsca katastrofy smoleńskiej podważa wiarygodność zespołu Antoniego Macierewicza. Taka była opinia większości polityków goszczących w "Śniadaniu w Trójce".
 • Bronisław Komorowski
  Prezydent Bronisław Komorowski jest zaniepokojony przebiegiem konkursu na członków zarządu TVP. Obawy prezydenta budzi fakt, że do dalszego etapu konkursu nie przeszli ludzie związani ze światem kultury.