informacje o lwach

Przeczytaj wiadomości na temat informacje o lwach. Znajdziesz tutaj wiadomości o informacje o lwach. Przeczytaj artykuły o informacje o lwach


 • Jak dbać o siebie w wieku 20, 30, 40 lat?
  Jesteś kobietą, więc masz szansę żyć dłużej niż mężczyźni. Jednak musisz o siebie dbać: wsłuchuj się we własny organizm, rozpoznawaj wysyłane przez niego sygnały i regularnie się badaj. A jak dbać o siebie i o jakich badaniach pamiętać, mając lat 20, 30 i 40? Oto nasz poradnik.
 • Kaczyński pyta: Co Komorowski wiedział o lataniu prezydenta
  "Wypowiedź Bronisława Komorowskiego, że może prezydent gdzieś poleci i będzie po wszystkim, powinna być przedmiotem śledztwa" -  stwierdził Jarosław Kaczyński, który na konferencji prasowej długo tłumaczył m.in. dlaczego nie było go na zaprzysiężeniu nowej głowy państwa. Dodał też, że nigdy nie zapowiadał, że nie będzie mówił o katastrofie.
 • Mariusz Kamiński podczas przesłuchania przed sejmową komisją śledczą wyjaśniającą okoliczności śmierci Barbary Blidy
  Tak zeznał był szef CBA Mariusz Kamiński. Według niego premier chciał znać wyniki śledztw dotyczących Aleksandra Kwaśniewskiego, Lwa Rywina i Pawła Piskorskiego.
 • PiS twardo: O SKOK-i będziemy walczyć do upadłego
  Pomysł objęcia spółdzielczych kas podatkiem bankowym i wycofanie merytorycznych zarzutów wobec ustawy o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych z Trybunału Konstytucyjnego może spowodować rewolucję.
 • O. Tadeusz Rydzyk
  Jak informuje "Rzeczpospolita" nadawcy, którzy dostali miejsce na pierwszy multipleks mieli być w lepszej kondycji finansowej niż fundacja Lux Veritatis, wła­ści­ciel te­le­wi­zji Trwam. Sęk w tym, że gdy już otrzymali koncesję  oka­za­ło się, że nie stać ich na­wet na opła­ty. KRRiT zgo­dzi­ła się roz­ło­żyć je na ra­ty.
 • Monika Olejnik
  Monika Olejnik uważa, że afera taśmowa PSL jest na rękę Donaldowi Tuskowi, który przy tej okazji "z gracją wymierzył lewy sierpowy Waldemarowi Pawlakowi".
 • Amber Gold
  Właściciele spółki Amber Gold przekazali na produkcję filmu o Wałęsie 3 miliony złotych plus VAT - wynika z informacji "Wprost". Właściciel spółek, Marcin P. hojną ręką obdarował nie tylko filmowców. Pieniądze z Amber Gold dostało gdańskie ZOO i kościół św. Mikołaja w Gdańsku.
 • Radosław Sikorski i Bronisław Komorowski
  Minister spraw zagranicznych bagatelizuje wczorajszy wynik głosowania nad projektem ustawy zaostrzającym aborcyjne prawo i poparcie, jakie udzielili tej propozycji posłowie PO. Widzi tu jednak podwójne dno i chęć przypodobania się dyrektorowi Radia Maryja.
 • Lech Wałęsa ma swoją teorię na temat tezy o zamachu w Smoleńsku, głoszonej przez polityków PiS. "Niektórzy nie są w stanie wytrzymać z sumieniem" - mówi były prezydent w Radiu ZET. I atakuje Jarosława Kaczyńskiego oraz współpracowników zmarłego prezydenta.
 • Marta Kaczyńska
  Wielu wyborców może teraz przekreślić Martę Kaczyńską. Rozwód może się zdarzyć, ale kreowanie się idealną rodziną na bilbordach w trakcie kampanii prezydenckiej ojca, a później wychodzą takie numery… - mówi prof. Zbigniew Lew – Starowicz w rozmowie z Onet.pl.
 • Donald Tusk
  Zaczął się budżetowy maraton w Unii Europejskiej. Przed polskim rządem tydzień intensywnych spotkań i negocjacji w sprawie przyszłego budżetu Wspólnoty. Nie ma szans na 300 mld zł dla Polski, jeśli premier Cameron postawi na swoim. Największym zagrożeniem są bowiem antyunijne nastroje w Wielkiej Brytanii
 • Przemysław Wipler
  Ponad 5 tys. zł kosztowało do tej pory postępowanie przygotowawcze w sprawie Przemysława Wiplera, dowiedział się dziennik.pl. Niemal cała kwota poszła na wynagrodzenie biegłych.
 • Antoni Macierewicz
  Ostra krytyka najnowszego filmu Patryka Vegi pt. "Służby specjalne" ze strony wiceprezesa PiS. Zdaniem Antoniego Macierewicza "autor po prostu nie ma pojęcia na temat tego, o czym zrobił film"
 • Władimir Putin
  Lwów był polski - przypomina Władimir Putin. W wywiadzie dla "Politico" Radosław Sikorski mówił, że rosyjski prezydent proponował Polsce współudział w rozbiorze Ukrainy. Putin miał się powoływać na dawną polskość Lwowa. Później Sikorski mówił, że pamięć go zawiodła, a rozmowy z Putinem jednak nie było, zaprzeczał jej także rzekomy uczestnik - Donald Tusk.
 • Andrzej Duda
  Tomasz Nałęcz w Radiu ZET powołał aferę w sprawie SKOK z aferą Rywina i wezwał Andrzeja Dudę, aby wyjaśnił swoją rolę w przygotowaniu wniosku do Trybunału Konstytucyjnego ws. ustawy wprowadzającej nadzór bankowy nad SKOK. – "Bardzo niepokojące jest, że Duda milczy i tych wyjaśnień nie składa" – mówił doradca Bronisława Komorowskiego.