informacje lokalne strzegom

Interesują Cię informacje lokalne strzegom? U nas znajdziesz wiadomości strzegom. Informacje lokalnie z Twojego miasta. Wiadomości strzegom


 • Bartłomiej Waśniewski w Sosnowcu na pogrzebie swojej córki Madzi
  Kiedy Krzysztof Rutkowski informował o wyprowadzce rodziców małej Madzi z Sosnowca, ujawnił tylko, że przenoszą się 250 kilometrów od swojego miasta. Teraz - jeśli wierzyć forom internetowym - już wiadomo, że Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy przebywają koło Wałbrzycha.
 • Detektor MO-2M, który miał zostać wykorzystany do badania miejsca katastrofy smoleńskiej, wykrywa ślady materiałów wysokoenergetycznych. Jednak nie chodzi o wszystkie tego typu substancje, ale jedynie o te pochodzące z detonacji materiałów wybuchowych - podaje fakt.pl.
 • Dwadzieścia lat temu Armia Czerwona wreszcie opuściła Polskę. Jednym z najbardziej znanych garnizonów był ten w Legnicy. Stacjonowało tam kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy. Najbardziej luksusowe wille w mieście przeznaczono dla radzieckich generałów. Oto zdjęcia tych posiadłości.
 • Wraca sprawa "Raportu Macierewicza". Janusz Palikot chce sprawdzić, czy opublikowanie listy agentów naraziło na niebezpieczeństwo lub szykany osoby przebywające za granicą.
 • Julia Tymoszenko
  Julia Tymoszenko - krytykowana za ostre słowa pod adresem Rosji. Rzecznik niemieckiego rządu powiedział, że "istnieją pewne granice językowe", które powinny być stosowane w obliczu kryzysu na Ukrainie.
 • Miejsce walki na wschodzie Ukrainy, niedaleko Słowiańska
  Sześć osób zginęło w strzelaninie na jednym z prorosyjskich posterunków niedaleko Słowiańska na wschodzie Ukrainy. Na miejscu potyczki zostały spalone i podziurawione kulami wraki samochodów.
 • Siergiej Ławrow
  Szef polskiej dyplomacji zachował się niestosownie. Tak komentowana jest w Rosji wypowiedź Grzegorza Schetyny, dotycząca wyzwolenia obozu Auschwitz - Birkenau przez żołnierzy ukraińskich. Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow, podczas jednej z konferencji prasowych, nazwał ją "bluźnierstwem".
 • Grzegorz Schetyna
  Szanowny Panie Ministrze. Głęboko wierzę, iż Pańska niefortunna wypowiedź, że niemiecki obóz koncentracyjny Auschwitz wyzwalali Ukraińcy, jest prawdopodobnie skutkiem niefortunnego przejęzyczenia. Aby mógł Pan uniknąć kolejnych podobnych pomyłek i wynikających z nich skandali dyplomatycznych, pozwoliłem sobie przygotować specjalną ściągawkę. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechce ją Pan wydrukować i nosić w kieszeni po europejskich salonach.