informacje lokalne ryki

Interesują Cię informacje lokalne ryki? U nas znajdziesz wiadomości ryki. Informacje lokalnie z Twojego miasta. Wiadomości ryki


 • Trzy doliny: W Europie wyżej się nie da
  Trzy Doliny to jeden z największych obszarów narciarskich na świecie. Najwyżej z nich jest położona Belleville z głównym ośrodkiem Val Thorens. To jednocześnie najwyżej położona stacja narciarska w Europie. 2,3 tys. m n.p.m. daje jej wysokie oceny nie tylko we Francji.
 • Po pogrzebie posłowie PiS pojechali na imieniny
  Prosto z Łodzi, najważniejsi politycy PiS pojechali do Torunia. Tego dnia imieniny obchodził bowiem ojciec Tadeusz Rydzyk. Posłowie nie mogli więc zignorować takiej uroczystości.
 • "Premier Tusk dobrze wie, jak było"
  "Pan Tusk zna prawdę, zna rzeczywisty przebieg wydarzeń już od przełomu kwietnia i maja. On wie, co naprawdę się wydarzyło" - tak Antoni Macierewicz mówił w rozmowie z serwisem wPolityce.pl o badaniu przyczyn katastrofy smoleńskiej.
 • Polska jest w głębokiej zapaści - twierdzi Jacek Kurski z PiS
  Eurodeputowany PiS Jacek Kurski nie miał litości dla rządów PO. "Premier jest zupełnie pozbawiony pomysłu, jak wyjść z tej sytuacji. Jest zmęczony i wypalony" – mówił w programie "Piaskiem po oczach".
 • "Klęska JarKacza". Poseł PJN na Twitterze o obchodach rocznicy
  "Dzisiejsze uroczystości to klęska JarKacza. 7 tys pod pałacem to mniej niż na meczu Korona-Wisła. Tak się kończy upolitycznianie katastrofy" - napisał na Twitterze poseł PJN Paweł Poncyljusz.
 • Prezydent RP Bronisław Komorowski
  Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w programie TVN24 "Piaskiem po oczach", że niepokoi go fakt, iż jedna siła polityczna wyspecjalizowała się w zagospodarowywaniu złych emocji. Wątpi też, żeby jakakolwiek forma upamiętnienia ofiar katastrofy mogła usatysfakcjonować tę siłę.
 • Maciej Stuhr w filmie "Pokłosie"
  Ten film budził wiele emocji już na etapie kręcenia zdjęć. Nie mogło być jednak inaczej, skoro Władysław Pasikowski zabrał się ze jeden z najbardziej kontrowersyjnych rozdziałów naszej historii. "Pokłosie" – nawiązująca do pogromu Żydów w Jedwabnem, współczesna opowieść o mieszkańcach polskiej wsi, którzy podczas II wojny światowej zamordowali grupę Żydów – 9 listopada trafi do kin. U nas już dziś kadry z mocno oczekiwanej produkcji.
 • Premier Donald Tusk
  Donald Tusk zażartował na konferencji prasowej. Jego dowcip lekko przypomniał słowa prezydenta Francji, które rozzłościły francuską prawicę. Oto, co powiedział premier.
 • Radosław Sikorski
  Szef polskiej dyplomacji ostro ocenił to, co robi PiS w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jego zdaniem politycy tej partii, choć sami nie wierzą w "fantasmagorie", to wprowadzają Polaków w błąd "bredniami".
 • Przed działaczami PO w regionie niełatwe zadanie. Donald Tusk polecił im przygotowanie listy unijnych sukcesów rządu. Premier musi ją dostać przed swoim objazdem po kraju.
 • Mariusz Kamiński, były szef CBA
  Mariusz Kamiński, były szef CBA ostro komentuje wyrok sądu w sprawie Beaty Sawickiej. Jego zdaniem uniewinnienie posłanki jest sprzeczne z poczuciem sprawiedliwości.
 • Mirosław Karapyta
  "Wystąpiłem do ministra sprawiedliwości o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego" - mówi tvn24.pl szef CBA Paweł Wojtunik. O co chodzi? Wojtunik zarzuca brak obiektywizmu i bezstronności sędzi, która wydała decyzję umożliwiającą wyjście z aresztu podejrzanemu o korupcję Mirosławowi Karapycie.
 • Platforma Obywatelska zyskała w ciągu miesiąca 1 punkt proc., a PiS stracił 2 punkty proc. Jak wynika także z sondażu CBOS, gdyby wybory odbyły się w przyszły weekend, to wygrałaby je PO.
 • "Już dawno nie czytałem takiego aroganckiego i bezczelnego artykułu jak napisał Steve Forbes" – odpowiedział Leszek Miller w programie Super Expressu "No więc jak?" na zarzuty amerykańskiego publicysty pod adresem polskiego rządu.
 • Prof. Wiesław Binienda i Antoni Macierewicz
  Były premier Włodzimierz Cimoszewicz uważa, że szef PAN prof. Michał Kleiber "zagalopował" się proponując debatę z udziałem ekspertów Antoniego Macierewicza. "Nie ma z kim debatować" - mówi Cimoszewicz.
 • Po dymisji szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego wyszła na jaw umowa o współpracy z Federalną Służbą Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Gen. Janusz Nosek, szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego podpisał ją ponad dwa lata temu, po katastrofie smoleńskiej - pisze 'Rzeczpospolita".
 • Jerzy Miller i Antoni Macierewicz
  "Wiadomości" TVP1 spytały Polaków komu wierzyć w kwestii wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. 36 proc. badanych przyznaje się, że przekonują ich wyjaśnienia komisji Jerzego Millera, 14 proc ufa zespołowi Antoniego Macierewicza, a 5 proc wybrało raport MAK.
 • Gdyby wybory do Sejmu odbyły się na początku czerwca, wygrałaby je Platforma Obywatelska. Z sondażu CBOS wynika, że na partię Donalda Tuska chce głosować 32 procent zadeklarowanych uczestników wyborów, o 5 punktów procentowych więcej niż na początku maja.