informacje lokalne lubań

Interesują Cię informacje lokalne lubań? U nas znajdziesz wiadomości lubań. Informacje lokalnie z Twojego miasta. Wiadomości lubań


 • Francuzi uratują autostradę A? Zgodzili się na warunki
  Tylko jedna spośród 16 zaproszonych do negocjacji firm gotowa jest spełnić wszystkie postawione przez rząd warunki ukończenia odcinka rozgrzebanej autostrady Łódź – Warszawa. Ale za podwójną cenę – dowiedział się „DGP”.
 • Jacek Kurski
  Jacek Kurski przyznał, że Jarosław Kaczyński był najważniejszym politykiem jego młodości. Polityk w wywiadzie dla tygodnika "Plus Minus" mówi m.in. o tym, dlaczego Solidarna Polska ma szanse na zwycięstwo i zdobycie przewagi nad Kaczyńskim w najbliższych wyborach.
 • Donald Tusk i Jarosław Kaczyński
  Wielka awantura w Sejmie. Poszło o uchwałę PiS dotyczącą wraku tupolewa. Donald Tusk zarzucił opozycji, że podejmuje działania, które noszą znamiona zdrady narodowej. "Hańba!" - usłyszał z premier z ust prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.
 • Marszałek Sejmu Radosław Sikorski
  W mocnym pośpiechu w Krakowie odbywa się likwidacja biura poselskiego Andrzeja Dudy. Marszałek Sejmu Radosław Sikorski szybko wygasił mandat europoselski prezydenta elekta.