informacje lokalne kozienice

Interesują Cię informacje lokalne kozienice? U nas znajdziesz wiadomości kozienice. Informacje lokalnie z Twojego miasta. Wiadomości kozienice


 • Wielka bitwa o polski koncern energetyczny
  Dziś upływa termin składania ofert na 51 procent akcji poznańskiej grupy Enea. Transakcja rozgrzała europejską branżę. Państwowe koncerny znad Sekwany toczą między sobą bitwę o polską firmę. Ale czarnym koniem może się okazać ktoś zupełnie inny...
 • Zarzuty dla pani wójt Kleszczowa
  Prokuratorzy chcą, aby wójt najbogatszej polskiej gminy Kleszczów z synem trafili za kratki aresztu tymczasowego. Podejrzewają ich o nielegalne machinacje gruntami w tej samej gminie, na których zarobili 5 mln zł.
 • Lech Włęsa
  Pierwszy przywódca Solidarności, b. prezydent Lech Wałęsa oczekuje, że rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych ustanowiona zostanie świętem państwowym. To było tak wielkie zwycięstwo, że na to zasługuje - przekonuje Wałęsa.
 • Budynek Sejmu
  Platforma chce wprowadzić nowy podatek, który ma uratować budżety gmin. Politycy tej partii przygotowali projekt ustawy, która wprowadzi opłatę "deszczową".
 • Piotr Gliński
  "Będę dalej pracował z ekspertami nad dobrymi rozwiązaniami dla Polski" - zapowiada Piotr Gliński. W ten sposób profesor odniósł się do wyniku głosowania, w którym odrzucono wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska i powołanie Piotra Glińskiego na premiera rządu technicznego.
 •  Usuwanie szkód ma potrwać dwa dni
  Dwie ofiary śmiertelne i 14 rannych. Taki bilans wykolejenia się pociągu z chemikaliami i pożaru niedaleko Gandawy w Belgii podały lokalne władze.
 • W wakacje program "Kawa czy herbata?" zaprezentuje się widzom w nowej odsłonie. W każdy piątek, Agata Konarska, Paulina Chylewska, Maciej Kurzajewski i Paweł Pochwała będą prowadzić śniadaniową audycję jednocześnie podróżując po polskich miejscowościach. Na wyjazdowe piątki z programem śniadaniowym, TVP1 zaprasza w lipcu i sierpniu w godz. 7.00-8.00.
 • W mediach właśnie rozpoczął się okres wakacyjny, co oznacza mniej tematów i sensacyjnych materiałów. Jeden z tabloidów, korzystając z nieco większej ilości wolnego czasu redaktorów, postanowił więc ... poszukać pracy Jarosławowi Kuźniarowi.
 • "Już dawno nie czytałem takiego aroganckiego i bezczelnego artykułu jak napisał Steve Forbes" – odpowiedział Leszek Miller w programie Super Expressu "No więc jak?" na zarzuty amerykańskiego publicysty pod adresem polskiego rządu.
 • Radosław Sikorski
  Były szef MSZ zdradził tajemnicę poliszynela. Rosjanie w polityce zbliżenia z Polską od lat widzieli możliwość dobicia targu w sprawie byłych republik radzieckich.
 • Premier Ewa Kopacz na posiedzeniu rządu
  Premier Kopacz obiecuje pojawić się na następnym posiedzeniu klubu Prawa i Sprawiedliwości. Do udziału w dzisiejszym spotkaniu zaprosił ją Jarosław Kaczyński, by wspólnie omawiać sprawę podwyższonego wieku emerytalnego.
 • Ewa Kopacz
  Ewa Kopacz tłumaczy się z sesji zdjęciowej dla magazynu "Viva!" i odpowiada na krytykę ws. pełnomocniczek rządu.Tłumaczy też się z członkostwa w przybudówce PZPR.
 • Prezes PSL, wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński
  Projekty dotyczące rzeczy, których nie ma, nawiązywanie współpracy z krajami na końcu świata, arcyważne spotkania z ambasadorami. Szef resortu gospodarki Janusz Piechociński robi wszystko, by nie zajmować się prawdziwymi problemami.
 • Jan Bury z PSL
  Szefowa MSW chce wyjaśnień szefa policji w sprawie afery podkarpackiej. Chodzi o doniesienia RMF FM, które podało, że wicekomendant główny policji Mirosław Schossler otrzymał informacje o nieprawidłowościach w rodzinnej firmie Lucjana Kuźniara. To wicemarszałek podkarpackiego sejmiku, który odszedł z PSL-u i poparł PiS. Informacje niekorzystne dla byłego ludowca miał z zemsty przekazać policji poseł PSL Jan Bury.