informacje lokalne kalisz

Interesują Cię informacje lokalne kalisz? U nas znajdziesz wiadomości kalisz. Informacje lokalnie z Twojego miasta. Wiadomości kalisz


 • Niektóre kluby fitness są przeznaczone tylko dla kobiet
  Od dłuższego czasu na świecie obserwujemy wysyp miejsc przeznaczonych tylko dla kobiet. Panie chcą mieć swój kawałek przestrzeni, pozbawiony męskiego oceniającego spojrzenia. Potrzebują miejsca, gdzie będą mogły swobodnie poplotkować z przyjaciółkami, nie martwiąc się o brak makijażu czy za wysoko podwiniętą spódnicę.
 • Arłukowicz: Program PiS? V jak Vendetta
  Nie milkną komentarze po wyrzuceniu z PiS dwóch posłanek - Elżbiety Jakubiak i Joanny Kluzik-Rostkowskiej. "Program Prawa i Sprawiedliwości można zawęzić do jednego słowa: V jak Vendetta. (...) Jarosław Kaczyński nie tylko wybiera się na walkę z rządem, Jarosław Kaczyński walczy już ze wszystkimi. Jarosław Kaczyński walczy nawet z ludźmi ze swojej partii" - mówił w Radiu ZET Bartosz Arłukowicz z SLD.
 • Uwaga kierowcy! Na drogach czekają na was utrudnienia w postaci błota pośniegowego, lokalnej śliskości spowodowane opadami śniegu i silnym wiatrem powodującym nawiewanie śniegu na trasy. Sprawdź gdzie musisz uważać...
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Kazimierz Kutz
  Tak mocne słowa do tej pory nie padły. Poseł i znany reżyser oskarża Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro o śmierć Barbary Blidy. "Oni zamordowali niewinną kobietę!" - grzmi w rozmowie z "Newsweekiem".
 • Najnowszy model audi A6 to limuzyna do jakiej przesiadł się Ryszard Kalisz - fotoreporterzy przyłapali go jak mył swoje cacko na myjni bezdotykowej. Najwidoczniej polityk SLD pozbył się już swojego starego jaguara na którego niedawno narzekał - wytwór brytyjskiej motoryzacji miał mu się notorycznie psuć. Do tej pory poseł jeździł jaguarem s-type z 2003 r. Cena A6? Najtańszy model jest napędzany silnikiem 2.0 TDI i kosztuje od 167 200 zł. Najdroższy ma pod maską turbo benzynowe serce o pojemności 3 litrów - za takie A6 z seryjnie montowanym napędem na cztery koła Quattro w salonie trzeba zapłacić 240 200 zł.
 • Nowy pomysł Palikota. Chce demaskować nepotyzm
  Janusz Palikot postanowił przyjrzeć się temu, co dzieje się w państwowych spółkach. Chce ujawnić w internecie przywileje, zarobki i polityczne koneksje ludzi, nominowanych przez koalicję na stanowiska w koncernach.
 • Donald Tusk
  Polacy tracą zaufanie do rządu. W porównaniu z grudniem w badaniu CBOS liczba zwolenników spadła o 5 procent. O 9 procent zwiększyła się liczba osób, które deklarują obojętność wobec gabinetu Donalda Tuska.
 • Politycy są zaskoczeni informacją, że były prezydent Aleksander Kwaśniewski lobbował na rzecz rosyjskiego koncernu. Jak napisał "Newsweek", Kwaśniewski prowadził rozmowy w sprawie zakupu przez rosyjski Acron polskiej Grupy Azoty.
 • Zapowiadał się murowany hit. Czegóż innego oczekiwać po książce napisanej przez jednego z najbardziej znanych polityków, i do tego traktującej o kobietach. Jednak czytanie "Ryszarda i kobiet" autorstwa Ryszarda Kalisza bardziej niż przyjemnością jest zmaganiem się z materią, która nie powinna była pojawić się na półkach księgarń.
 • Muszę uporządkować gorącą sytuację w PO - powiedział na konferencji prasowej w Brukseli premier Donald Tusk. "Jutro zarządowi zaproponuję scenariusz szybkich działań" - dodał. 
 • Został skazany wykonawca, a mocodawcy śmieją się w nos. Tak wyrok sądu rejonowego w Siemianowicach Śląskich, który uznał byłego funkcjonariusza ABW Grzegorz S. winnego niedopełnienia obowiązków w czasie zatrzymania Barbary Blidy, komentuje Leszek Miller.
 • Policja
  Podczas gdy szef ABW z funduszu reprezentacyjnego wydaje 6 tys. zł, a szef CBA - 17 tys. zł, to szef policji - blisko 750 tys. zł.
 • Piotr Nisztor
  "Bardzo bym się zdziwił, gdyby faktycznie takie zeznania istniały. To by oznaczało, że ten człowiek został zmuszony, żeby je złożyć" - tak Piotr Nisztor komentuje informacje "Rzeczpospolitej". Dziennik napisał, że menadżer restauracji Sowa i Przyjaciele właśnie dziennikarza miał wskazać jako dostawcę sprzętu do nagrywania.
 • Ewa Kopacz
  Prawo i Sprawiedliwość apeluje do premier Ewy Kopacz o rozwiązanie konfliktu między ministrem zdrowia a Porozumieniem Zielonogórskim. Wcześniej z podobnym postulatem zwrócili się politycy SLD.
 • Aleksander Kwaśniewski, Ryszard Kalisz
  Generał Janusz Nosek ma dowody na korupcję w rządzie - to wniosek z zapisów podsłuchanych rozmów Ryszarda Kalisza i Aleksandra Kwaśniewskiego z października 2013 roku. Z opublikowanych przez tygodnik "Do Rzeczy" stenogramów wynika, że Kalisz przekonywał byłego prezydenta, że dowody dotyczą wicepremiera Tomasza Siemoniaka "i bardzo duże podejrzenia jeszcze wyżej".
 • Rafał Grupiński
  Jestem czysty nie mam nic na sumieniu. Doceniam to, że padło słowo przepraszam, ale nie podoba mi się postawa Ryszarda Kalisza - mówi Tomasz Siemoniak, minister obrony narodowej. Rafał Grupiński twierdzi zaś, że za zorganizowaniem podsłuchów stoi przemyślana strategia.