informacje lokalne jasło

Interesują Cię informacje lokalne jasło? U nas znajdziesz wiadomości jasło. Informacje lokalnie z Twojego miasta. Wiadomości jasło


  •  Europoseł Michał Kamiński
    "Giertych sugeruje, że w okresie, gdy u władzy był Jarosław Kaczyński, PiS przekupiło ojca Rydzyka wielomilionowymi kontraktami rządowymi na inwestycje geotermalne. W zamian ojciec Rydzyk miał nie domagać się od PiS-u zaostrzenia ustawy aborcyjnej" - mówi europoseł Michał Kamiński w RMF FM. Gdyby to się potwierdziło, to zdaniem polityka byłby to "gigantyczny skandal".
  • Konferencja PKW
    Prawie tygodnia potrzebowała PKW, by podać oficjalne wyniki wyborów. Najwięcej mandatów zdobyła Platforma Obywatelska - łącznie 179, partia Jarosława Kaczyńskiego  zaś zgromadziła ich o 8 mniej. Procentowo wygląda to inaczej - partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyła minimalnie więcej głosów od PO. Wielki sukces odniosło PSL.
  • Prezydent Bronisław Komorowski
    Najnowszy sondaż wyborczy nie zostawia złudzeń - prezydent Bronisław Komorowski w pierwszej turze nie wygra. W drugiej jednak, jak wynika z badań, nie będzie miał żadnych problemów by pokonać Andrzeja Dudę.