informacje lokalne czarna woda

Interesują Cię informacje lokalne czarna woda? U nas znajdziesz wiadomości czarna woda. Informacje lokalnie z Twojego miasta. Wiadomości czarna woda


 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Donald Tusk podczas posiedzenia rządu
  "Gazeta Polska Codziennie" przekonuje, że premier Donald Tusk wiedział o kłopotach spółki Amber Gold, właściciela OLT Express. Szef rządu miał dostać informację na ten temat na początku roku.
 • Donald Tusk na konferencji prasowej
  Swemu synowi ufa i wierzy, że wyciągnie on wnioski z lekcji życia, jaką właśnie odbiera. Donald Tusk skomentował zamieszanie, którego bohaterem stał się jego syn Michał, przez pewien czas współpracujący z OLT Express. Szef rządu zapowiedział poszukiwanie rozwiązań, które mają zapobiec powtórce z afery Amber Gold.
 • Placówka firmy Amber Gold
  Piramidy finansowe Amber Gold i Finroyal mogły służyć jako wygodne pralnie pieniędzy, ponieważ nie zostały objęte kontrolą generalnego inspektora informacji finansowej - ustalił DGP.
 • Igor Tuleya
  Haniebne czy zupełnie normalne? Politycy - goście audycji "Śniadanie w Trójce" - są podzieleni w sprawie lustrowania rodziców sędziego Igora Tuleyi. Były dziennikarz "Rzeczpospolitej" Cezary Gmyz napisał, że matka orzekającego w sprawie doktora G. pracowała w SB i Milicji Obywatelskiej.
 • Wrak Tu-154M
  Według pomiarów biegłych powołanych przez wojskowych śledczych brzoza, o którą miał skrzydłem zahaczyć TU-154M, jest złamana prawie 3 metry wyżej, niż napisano w raporcie komisji Millera - ustaliła rp.pl
 • Jak dopaść dłużnika?
  Spora grupa ludzi wie, co zrobić, żeby pożyczyć od kogoś pieniądze, nie oddać, kupić dom, samochód, dobrze zarabiać, a dla komornika być nieuchwytnym. Jednak druga strona też się kształci i do ściągania długów stosuje nowoczesne techniki śledcze, wywiadowcze i psychologiczne.
 • o. Tadeusz Rydzyk
  "Trzeba się przygotować na pójście na Warszawę. Ale wtedy mobilizacja powszechna. Wszystkich Polaków, wszystkich ludzi wierzących. To nie może być 100, 200 czy 300 tysięcy nawet” - wzywa o. Tadeusz Rydzyk.
 • W Gdańsku powstaje czarna lista przewinień abp. Sławoja Leszka Głodzia - dowiedział się "Wprost". Pijackie biesiady i poniżanie podwładnych to tylko niektóre z nich. Pełen spis ma trafić do Watykanu.
 • Radosław Sikorski
  Szef polskiej dyplomacji ostro ocenił to, co robi PiS w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jego zdaniem politycy tej partii, choć sami nie wierzą w "fantasmagorie", to wprowadzają Polaków w błąd "bredniami".
 • Boeing 777 lecący z Seulu do San Francisco rozbił się podczas lądowania. Według pierwszych informacji lokalnych mediów, zginęły dwie osoby, a ponad 60 jest rannych. Oto ZDJĘCIA z miejsca katastrofy.
 • Trzeba mieć chorą wyobraźnię, żeby wymyślać takie scenariusze. Tak premier Donald Tusk skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który powiedział, że zorganizowanie szczytu klimatycznego ONZ w Warszawie w Święto Niepodległości 11 listopada to prowokacja.
 • Pieniądze
  Szykuje się wielki pozew zbiorowy przeciw bankom udzielającym kredytów we frankach szwajcarskich. Jeśli klienci różnych instytucji uznają, że to ich ostatnia szansa na obniżenie wysokich rat, to Polskę może czekać prawdziwa katastrofa.
 • Jan Bury z PSL
  Szefowa MSW chce wyjaśnień szefa policji w sprawie afery podkarpackiej. Chodzi o doniesienia RMF FM, które podało, że wicekomendant główny policji Mirosław Schossler otrzymał informacje o nieprawidłowościach w rodzinnej firmie Lucjana Kuźniara. To wicemarszałek podkarpackiego sejmiku, który odszedł z PSL-u i poparł PiS. Informacje niekorzystne dla byłego ludowca miał z zemsty przekazać policji poseł PSL Jan Bury.