informacje kieleckie

Przeczytaj wiadomości na temat informacje kieleckie. Znajdziesz tutaj wiadomości o informacje kieleckie. Przeczytaj artykuły o informacje kieleckie


 • Łowcy odszkodowań ograbiają ofiary wypadków
  W Polsce błyskawicznie rozwija się brutalny biznes. Rosną w siłę firmy, które ograbiają ofiary wypadków. Łowcy odszkodowań zmuszają półżywych pacjentów do podpisywania skrajnie niekorzystnych umów. Klientów szukają nawet na cmentarzach - ostrzega DZIENNIK.
 • Infor chce sprzedawać gazety na czytnikach
  Najwięksi wydawcy polskiej prasy, jak INFOR PL chcą, by ich tytuły można było kupić na specjalnych czytnikach. Cały czas trwają rozmowy z Kolporterem, który przygotował polską odpowiedź na zachodnie gadżety - eClicto. Jeśli negocjacje się udadzą, to wkrótce, zamiast papierowej prasy, będziemy mogli kupować w kioskach elektroniczne gazety.
 • O. Rydzyk mobilizuje. To walka o Polskę
  Dziesiątki autokarów zjadą dziś do Torunia z okazji 19. urodzin Radia Maryja. Jak donosi "Gazeta Wyborcza", w uroczystościach wezmą udział tysiące ludzi. Będzie msza, zwiedzanie stacji i koncert dla miłośników rozgłośni ojca Rydzyka.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • "Dubieniecki nie ma nic wspólnego z PiS"
  Posłanka PiS Beata Kempa uważa, że opisanie przez media sprawy ułaskawienia Adama S., wspólnika Marcina Dubienieckiego, jest niczym innym jak atakiem na pamięć o Lechu Kaczyńskim. Posłanka postuluje, żeby na światło dzienne wyciągnąć wszystkie ułaskawienia, które do tej pory miały miejsce.
 • Beata Kempa
  Beata Kempa jest oburzona. "To co się stało to wielka próba ataku na mnie i zdyskredytowania mnie" - mówi posłanka PiS o podszyciu się pod nią. I obwinia...rząd Donalda Tuska.
 • Tadeusz Mazowiecki, pierwszy premier III RP
  Mocne słowa pierwszego premiera III RP w reakcji na list krytykujący dyrektora Radia Maryja. Tadeusz Mazowiecki mówi wprost o kryzysie Kościoła wynikającym z mieszania katolicyzmu z polityką.
 • Detektor MO-2M, który miał zostać wykorzystany do badania miejsca katastrofy smoleńskiej, wykrywa ślady materiałów wysokoenergetycznych. Jednak nie chodzi o wszystkie tego typu substancje, ale jedynie o te pochodzące z detonacji materiałów wybuchowych - podaje fakt.pl.
 • Policja
  Ciało martwego noworodka znalazła w walizce kielecka policja. Najprawdopodobniej dziecko urodziło się żywe. 
 • Smoleńsk
  Były adwokat Jarosława Kaczyńskiego bije na alarm. ”W Smoleńsku nie było zamachu, a główni odpowiedzialni za katastrofę zginęli na pokładzie tupolewa” – mówi mec. Rafał Rogalski w wywiadzie dla ”Rzeczpospolitej”.
 • Po raz pierwszy od początku trwania śledztwa prokuratura w tak brutalny sposób zaatakowała niezależnych ekspertów - skomentował dla niezalezna.pl tekst "GW" Antoni Macierewicz przewodniczący zespołu parlamentarnego.
 • Podsłuch
  Mikrofon z baterią znaleziono pod krzesłem w kieleckiej siedzibie SLD. Nie ujawniono, czy był to podsłuch - sprawą już zajęła się prokuratura.
 • Biskup kielecki Kazimierz Ryczan
  "Księże Biskupie, proszę już takich kazań nie wygłaszać, bo one nie budują mojej wiary" - tymi słowy zwraca się dominikanin ojciec Tomasz Dostatni do biskupa kieleckiego Kazimierza Ryczana. A wygłoszone przez niego kazanie porównuje do wystąpień Władysława Gomułki.
 • Adam Jarubas
  Kłopotliwa wpadka kandydata na prezydenta w audycji Moniki Olejnik. Adam Jarubas, zapytany o to, kogo mordowano w czasie pogromu kieleckiego, odparł, że Polaków. Ale potem sprytnie, w politycznym stylu wybrnął z tej pułapki.
 • Ewa Kopacz
  Ewa Kopacz na spotkaniu z gospodyniami w Kielcach, zapewniała, że wbrew temu, co mówi prezes PiS, Polska wcale się nie zwija. Dziękowała też swym rozmówczyniom za pracę społeczną.