gazeta fakt pl

Przeczytaj wiadomości na temat gazeta fakt pl. Znajdziesz tutaj wiadomości o gazeta fakt pl. Przeczytaj artykuły o gazeta fakt pl


 • "Fakt" uruchomił serwis internetowy
  Bulwar, politycy, sportowcy, wydarzenia - to część tego, co można znaleźć w nowym serwisie internetowym, który uruchomił "Fakt". Strona jest dostępna pod adresem: www.efakt.pl.
 • "Fakt" od soboty będzie się ukazywał w Irlandii
  Ekspansja największego polskiego dziennika. Jeszcze przed meczem Polska-Niemcy nasi rodacy dostaną "Fakt dla Irlandii". Specjalne wydanie "Faktu" ukaże się już w sobotę w większości dużych miast Irlandii.
 • Jachowicz, Zaremba: Gazeta, czy słup ogłoszeniowy?
  To zabawne, że Stefan Niesiołowski zaprzecza, jakoby nazwał "opasłym lizusem" Michała Kamińskiego. W rozmowie z nami twierdził jedynie, że tego nie pamięta. Ale skoro żąda dokumentacji tego faktu, bardzo prosimy - informacja na ten temat ukazała się w "Gazecie Wyborczej" nieco ponad rok temu. Czy była to relacja rzetelna? To już wicemarszałek powinien sobie wyjaśnić z "Wyborczą".
 • "Gazeta Wyborcza": Kaczyński musi odejść!
  Jarosław Kaczyński nigdy nie był ulubieńcem "Gazety Wyborczej". Dziennik ten jednak jeszcze chyba nigdy tak jasno nie wyartykułował czego oczekuje na polskiej scenie politycznej. Piórem Wojciecha Mazowieckiego gazeta żąda wycofania się szefa PiS z polskiej polityki.
 • Co przemilczało "Wprost"? "Gazeta Polska" atakuje
  Dziennikarze "Wprost", którzy zapoznali się z aktami śledztwa na temat katastrofy pod Smoleńskiem, napisali jednostronny tekst, obciążający winą polskich pilotów - uważa "Gazeta Polska". Redakcja ujawnia to, czego - jak pisze - "nie doczytali, nie chcieli dostrzec lub co celowo pominęli" dziennikarze Tomasza Lisa.
 • "Gazeta Polska" zrobiła film o Smoleńsku
  Tego filmu nie będzie można zobaczyć w żadnej telewizji. Film "Mgła" autorstwa Joanny Lichockiej i Marii Dłużewskiej zawiera wiele niepublikowanych do tej pory zdjęć.
 • Dziennikarz "Gazety Wyborczej" nie został zaproszony do TVN24
  TVN 24 odwołała zaproszenie do cotygodniowego programu "Loża prasowa" dla zastępcy redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej". Piotr Stasiński uważa, że chodzi o pojawiające się w dzienniku krytyczne artykuły wobec pseudokibiców Legii Warszawa - klubu należącego do tego samego holdingu, co telewizja.
 • "Gazeta Polska" zaprasza publicystów "Reczpospolitej" na swoje łamy
  Tomasz Sakiewicz nie ma wątpliwości: totalitaryzm sięgnął mediów, a dowodem na to może być przejęcie dziennika "Rzeczpospolita". Trzeba więc powołać nową gazetę, a odtąd każdy egzemplarz "Gazety Polskiej" staje się "cegiełką" na nową gazetę – zapowiada.
 • Działacz PiS ujawnia, kiedy się ukaże nowa gazeta prawicy
  Wiadomo już, jak się ma nazywać nowy prawicowy dziennik, znana jest też data ukazania się pierwszego numeru. A najciekawsze w tym wszystkim jest to, że te informacje ujawnia polityk PiS, a nie wydawca.
 • Donald Tusk podczas posiedzenia rządu
  "Gazeta Polska Codziennie" przekonuje, że premier Donald Tusk wiedział o kłopotach spółki Amber Gold, właściciela OLT Express. Szef rządu miał dostać informację na ten temat na początku roku.
 • Siedziba "Gazety Wyborczej"
  Najpierw 250 osób straci pracę, potem "Gazeta Wyborcza" zostanie zamknięta, a tytuł przeniesie się do internetu. Takie pogłoski krążą po Warszawie od pewnego czasu. Ale dyrektor wydawnicza dziennika w komentarzu dla dziennik.pl kategorycznie temu zaprzecza.
 • Ocenzurowane zdjęcie
  Izraelska gazeta ocenzurowało jedno z najbardziej znanych zdjęć obrazujących Holokaust. "Dajemy czytelnikom tylko to, co potrzebują zobaczyć i to, co chcą zobaczyć" - wyjaśnia redaktor gazety "Bakehila" Awraham Dow Grinbaum.
 • Czy Internet wyprze tradycyjne media? Kto odpowiada za tabloidyzację mediów? Czy w Polsce istnieje obiektywne dziennikarstwo? Na te pytania, szef "Faktów TVN", Kamil Durczok odpowiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl
 • Bronisław Komorowski
  Jacek Kurski rozpoczął akcję mieszania w aferę wokół SKOK syna prezydenta Bronisława Komorowskiego, Tadeusza - pisze "Gazeta Wyborcza". I przedstawia dowody, które mają potwierdzać, że 35-letni prawnik nie ma ze sprawą nic wspólnego.
 • Restauracja
  Politycy Prawa i Sprawiedliwości, a także dziennikarze sympatyzujący z prawicą - to oni mieliby być bohaterami kolejnych nagrań, podaje "Fakt".