gazeta dziennik łódzki

Przeczytaj wiadomości na temat gazeta dziennik łódzki. Znajdziesz tutaj wiadomości o gazeta dziennik łódzki. Przeczytaj artykuły o gazeta dziennik łódzki


 • Łódzka prokuratura donosi na gazety
  Łódzkiej prokuraturze nie spodobało się, że już w dwa dni po przesłuchaniu Janusza Kaczmarka szczegóły jego zeznań trafiły do gazet. Dlatego śledczy donieśli o ujawnieniu objętych tajemnicą materiałów swoim kolegom. Sprawą zajmie się prokuratura w Olsztynie.
 • W łódzkim akademiku mieszkają prostytutki
  W prywatnym akademiku w Łodzi tuż obok studentów zamieszkały panie lekkich obyczajów. Właściciel budynku postanowił sobie dorobić i wynajął pomieszczenia agencji towarzyskiej. Nie przeszkadza mu, że podpici klienci prostytutek zaczepiają także studentki.
 • Orginalne wyznania miłosne
  W przyszłym tygodniu walentynki - niektórzy miłość wyznają bukietem kwiatów lub w trakcie romantycznej kolacji, ale byli i tacy, którzy wynajmowali billboardy lub rozlepiali ulotki w tramwaju.
 • DGP
  Redaktorzy naczelni protestują w sprawie projektu nowelizacji prawa prasowego, który powstaje w Senacie. Okładki polskich gazet wyglądają tak samo. Na pierwszej stronie widnieje biała plama, a na niej tekst czerwoną czcionką: Senat zabija prasę. Polskie media solidarnie protestują przeciwko skandalicznej zmianie prawa prasowego. Przedstawiciele mediów wystosowali apel. Oto on.
 • Siedziba "Gazety Wyborczej"
  Najpierw 250 osób straci pracę, potem "Gazeta Wyborcza" zostanie zamknięta, a tytuł przeniesie się do internetu. Takie pogłoski krążą po Warszawie od pewnego czasu. Ale dyrektor wydawnicza dziennika w komentarzu dla dziennik.pl kategorycznie temu zaprzecza.
 • Czarne chmury nad głową komendanta głównego policji? Jak donosi "Super Express", minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz ma już kandydata na jego miejsce. Ma to być Mirosław Hakiel, którego przeszłość niedawno ujawnił "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Wcześniejsze wybory parlamentarne? Szef łódzkiej PO Andrzej Biernat już przygotowuje się na taki scenariusz.
 • Prof. Bogdan Chazan
  Metropolita łódzki Marek Jędraszewski wziął w obronę profesora Bogdana Chazana. Hierarcha na stronie archidiecezji łódzkiej opublikował tekst, w którym zapowiada, że w razie potrzeby zwróci się do wiernych o podarowanie złotówki na rzecz kary, którą na szpital świętej Rodziny nałożył NFZ.
 • "Dziennik Gazeta Prawna"
  Szanowni Czytelnicy! Dzisiejsza pierwsza strona może Was zaskakiwać, ale przygotowaliśmy ją w taki sposób, aby zwrócić uwagę na problem bezprawnego korzystania z naszej własności i kradzieży treści. Musimy je lepiej chronić – stąd nasza akcja.