fakt gazeta dzisiejsza

Przeczytaj wiadomości na temat fakt gazeta dzisiejsza. Znajdziesz tutaj wiadomości o fakt gazeta dzisiejsza. Przeczytaj artykuły o fakt gazeta dzisiejsza


 • "Gazeta Wyborcza": Kaczyński musi odejść!
  Jarosław Kaczyński nigdy nie był ulubieńcem "Gazety Wyborczej". Dziennik ten jednak jeszcze chyba nigdy tak jasno nie wyartykułował czego oczekuje na polskiej scenie politycznej. Piórem Wojciecha Mazowieckiego gazeta żąda wycofania się szefa PiS z polskiej polityki.
 • "Gazeta Polska" zrobiła film o Smoleńsku
  Tego filmu nie będzie można zobaczyć w żadnej telewizji. Film "Mgła" autorstwa Joanny Lichockiej i Marii Dłużewskiej zawiera wiele niepublikowanych do tej pory zdjęć.
 • "TVN i 'Gazeta Wyborcza' chcą rządów lewicy". Kwaśniewski premierem?
  Bardzo śmiałe hipotezy polityczne stawia Marcin Dubieniecki. Mąż Marty Kaczyńskiej twierdzi, że za plecami Donalda Tuska toczy się gra lewicy z PO. Według niego, premierem może zostać po wyborach Aleksander Kwaśniewski, a "Gazecie Wyborczej" i TVN zależy na powrocie do władzy lewicy.
 • "Gazeta Polska" zaprasza publicystów "Reczpospolitej" na swoje łamy
  Tomasz Sakiewicz nie ma wątpliwości: totalitaryzm sięgnął mediów, a dowodem na to może być przejęcie dziennika "Rzeczpospolita". Trzeba więc powołać nową gazetę, a odtąd każdy egzemplarz "Gazety Polskiej" staje się "cegiełką" na nową gazetę – zapowiada.
 • Działacz PiS ujawnia, kiedy się ukaże nowa gazeta prawicy
  Wiadomo już, jak się ma nazywać nowy prawicowy dziennik, znana jest też data ukazania się pierwszego numeru. A najciekawsze w tym wszystkim jest to, że te informacje ujawnia polityk PiS, a nie wydawca.
 • Jadwiga Staniszkis na konwencji PiS
  Znana profesor socjologii nie oszczędza mediów oceniając przebieg kampanii wyborczej. Jadwiga Staniszkis pokazuje czerwoną kartkę "Gazecie Wyborczej" i stacji informacyjnej TVN24.
 • Radosław Markowski
  Mocne słowa pod adresem "Gazety Polskiej". Politolog Radosław Markowski w audycji Moniki Olejnik stwierdził, że gazeta dewastuje umysły młodego pokolenia. Chodzi o to, jak dziennikarze opisują kwestię katastrofy smoleńskiej.
 • W szeregach Armii Krajowej skrajnie rozpowszechniony był antysemityzm - napisał niemiecki popularny dziennik "Bild". Polska ambasada w Berlinie ostro zareagowała na to sformułowanie.
 • Ocenzurowane zdjęcie
  Izraelska gazeta ocenzurowało jedno z najbardziej znanych zdjęć obrazujących Holokaust. "Dajemy czytelnikom tylko to, co potrzebują zobaczyć i to, co chcą zobaczyć" - wyjaśnia redaktor gazety "Bakehila" Awraham Dow Grinbaum.
 • Roman Giertych
  "Fakt" pisze o politycznych plotkach krążących wśród polityków Platformy Obywatelskiej. Według nich następcą Bartłomieja Sienkiewicza, jednego z bohaterów afery taśmowej, ma zostać Roman Giertych, wicepremier i minister edukacji w rządzie PiS, a od lat wzięty adwokat.
 • Elżbieta Bieńkowska
  To nie Radosław Sikorski a Elżbieta Bieńkowska zostanie nowym polskim komisarzem - twierdzi "Fakt" powołując się na trzy niezależne źródła.
 • Zbigniew Chlebowski
  Zbigniew Chlebowski kilka dni temu spowodował stłuczkę. Jednak były poseł Platformy Obywatelskiej i jeden z bohaterów afery hazardowej nie dostał od policjantów mandatu, a jedynie został pouczony - donosi "Fakt".
 • Adam Hofman
  "Jak się tak zachowuje, to się sam prosi, żeby go nagrać" - słuchać w tle minutowego nagrania z Madrytu, pokazującego m.in. Adama Hofmana. Zdaniem serwisu fakt.pl, który ujawnił film, poseł PiS, zawieszony w partii w związku z tą wyprawą, zachowywał się skandalicznie.
 • Polscy żołnierze
  Na Ukrainie stworzą maleńką Rzeczpospolitą. W taki drwiący sposób "Rossijskaja Gazieta" zauważa, że premier Ukrainy przekazał Radzie Najwyższej do ratyfikacji porozumienie o utworzeniu międzynarodowej brygady, w skład której wejdą Polacy, Ukraińcy i Litwini. W tytule tekstu dziennik stawia pytanie: czy Polaków wyślą na wojnę do Donbasu?
 • Bronisław Komorowski
  Jacek Kurski rozpoczął akcję mieszania w aferę wokół SKOK syna prezydenta Bronisława Komorowskiego, Tadeusza - pisze "Gazeta Wyborcza". I przedstawia dowody, które mają potwierdzać, że 35-letni prawnik nie ma ze sprawą nic wspólnego.