dziennik zachodni sosnowiec

Przeczytaj wiadomości na temat dziennik zachodni sosnowiec. Znajdziesz tutaj wiadomości o dziennik zachodni sosnowiec. Przeczytaj artykuły o dziennik zachodni sosnowiec


 • Gwałtowne burze przetoczą się nad Polską
  Po upalnej środzie mieliśmy burzliwy wieczór i równie mokrą noc. Najbardziej gwałtowne nawałnice zaatakowały południowo-zachodnią Polskę. Burza przeszła też nad Sosnowcem, gdzie swój mecz w europejskich pucharach grała Wisła Kraków. Zespół się nie popisał, ale widzowie i tak tego nie widzieli, bo transmisji drugiej połowy spotkania nie było. Przez deszcz.
 • Wersja Wałęsy: To prezes PiS zalecił lądować

  "Prezydent zadzwonił do brata, ten zalecił lądowanie" - to wersja Lecha Wałęsy, tłumacząca, dlaczego podjęto próbę - jak się okazało, tragiczna - szybkiego dotarcia Lecha Kaczyńskiego na smoleńskie lotnisko.

 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Daniel Olbrychski
  Znany aktor zdradza skąd zna różne historie z dzieciństwa braci Kaczyńskich. Wymienia też nazwisko polityka PiS, któremu chciałby "publicznie dać po mordzie".
 • Kobieta i mężczyzna na zakupach – oto nowy raport
  Współczesna Polka po mleko i proszek wysyła męża. Jednak meble i sprzęt RTV woli już wybierać wspólnie z partnerem. Jak wyglądają zakupy w polskich domach? Oto raport z badań.
 • Katarzyna Waśniewska
  Matka małej Madzi z Sosnowca zniknęła! Katarzyna Waśniewska zostawiła list pożegnalny - poinformował w TVN24 detektyw Krzysztof Rutkowski.
 • Krzysztof Rutkowski
  Zanim jeszcze Katarzyna Waśniewska zniknęła, Krzysztof Rutkowski udzielił wywiadu, w którym ogłosił, że dla niego sprawa śmierci półrocznej Madzi jest zakończona. Czy te słowa mogły mieć wpływ na decyzję matki dziewczynki?
 • Lech i Jarosław Kaczyńscy w młodości
  Ponoć Jadwiga Kaczyńska sugerowała, że nie był to jej rycerz na białym koniu. Mówiło się, że miał romans. Ponoć ciągle kłócił się z Lechem i Jarosławem. "Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami" - miał powiedzieć Rajmund Kaczyński.
 • Ruch Palikota
  Śmieszne czy nie? Oceńcie sami. Posłowie Ruchu Palikota Robert Biedroń i Andrzej Rozenek wystąpili w kabarecie wyśmiewającym m.in. papieskie relikwie. Poseł PiS Andrzej Jaworski jest oburzony i uważa, że sprawa nadaje się do prokuratury.
 • Edward Gierek
  Edward Gierek bohaterem roku? Stworzył dobrobyt – mówią jedni. – Rodem z Tirany – ripostują inni. Jak było naprawdę? Biednie i bez szans na rozwój. Ceny rosły, płace spadały
 • Wygląda na to, że w partii Jarosława Kaczyńskiego działa jakaś zakamuflowana wroga opcja. Prawo i Sprawiedliwość zalicza bowiem kolejną wpadkę ze Śląskiem. Joanna Kluzik-Rostowska wytyka PiS nieznajomość geografii.
 • Donald Tusk odpowiada na wystąpienie prezesa PiS, w którym ten nawoływał o odrzucenie pakietu klimatycznego. Podczas konwencji PO premier powiedział, że to "ekipa Kaczyńskiego zgodziła się na pakiet w najgorszej dla Polski wersji".
 • Ludwik Dorn, były bliski współpracownik prezesa PiS nie zostawia na nim suchej nitki. - ”Samotność niszczy Jarosława Kaczyńskiego. Samotny polityk nie może być mądry” -  mówi w rozmowie z ”Gazetą Wyborczą”.
 • Katarzyna W., oskarżona o morderstwo Madzi z Sosnowca, swojej półrocznej córki, nie wyjdzie wcześniej na wolność. Sąd nie powoła też nowego zespołu biegłych, o których wnioskowała obrona Katarzyny W.
 • Protest w Sosnowcu
  Policja zabezpiecza wejście do Katowickiego Holdingu Węglowego. Przed budynkiem stoją bowiem protestujący górnicy z likwidowanej kopalni, którzy domagają się rozmów z władzami spółki.
 • Sosnowiec. Opuszczona kaplica w dzielnicy Milowice wykorzystywana przez lata jako magazyn sklepu
  Wybudowano ją w 1913 roku, a więc ponad wiek temu. Spotykali się w niej wierni z milowickiej parafii. Dziś po świetności kaplicy nie pozostał ślad. Porozrzucane obrazy świętych, zniszczone freski, przez dziurę w suficie zagląda słońce...