dziennik fakt

Przeczytaj wiadomości na temat dziennik fakt. Znajdziesz tutaj wiadomości o dziennik fakt. Przeczytaj artykuły o dziennik fakt


 • Ośmiomiesięczny Antoś dzięki "Faktowi" poleci na operację do Bostonu
  Jednak się udało. Ośmiomiesięczny chory Antek, którego linie lotnicze nie chciały wpuścić na pokład samolotu, poleci na operację do Bostonu. Przewieźć malucha zgodziły się linie LOT. A za bilet zapłaci "Fakt".
 • OBWE chwali DZIENNIK za obiektywizm.
  DZIENNIK spośród pięciu monitorowanych polskich gazet zachował największą równowagę w relacjonowaniu kampanii i wyborów w październiku 2007 r. - wynika z raportu OBWE. Najgorsze recenzje od obserwatorów zebrały media publiczne i KRRiT.
 • "Fakt" od soboty będzie się ukazywał w Irlandii
  Ekspansja największego polskiego dziennika. Jeszcze przed meczem Polska-Niemcy nasi rodacy dostaną "Fakt dla Irlandii". Specjalne wydanie "Faktu" ukaże się już w sobotę w większości dużych miast Irlandii.
 • "Fakt" podbija Wielką Brytanię i Irlandię
  Już w najbliższy czwartek, 18 września, w Wielkiej Brytanii i Irlandii ukaże się pierwsze wydanie tygodnika "Fakt" dla Polaków mieszkających na obu wyspach. Tygodnik będzie wydawany w dwóch wersjach: "Fakt dla Wielkiej Brytanii" i "Fakt dla Irlandii".
 • Kurski pozywa DZIENNIK, bo boi się prezesa
  Jacek Kurski zamierza pozwać DZIENNIK do sądu. Zarzuca nam publikowanie "nieprawdziwych informacji, w sposób obliczony na podważenie zaufania prezesa Jarosława Kaczyńskiego do niego". Co to za informacje? Napisaliśmy, że Kurski nadal chce kandydować do europarlamentu.
 • "Marszałek był traktowany przez Sowietów z respektem, można powiedzieć, że nawet z pewną dozą strachu" - przyznaje w rozmowie z portalem dziennik.pl prof. Mariusz Wołos, historyk, badacz rosyjskich archiwów i autor książki "O Piłsudskim, Dmowskim i zamachu majowym".
 • Czy Internet wyprze tradycyjne media? Kto odpowiada za tabloidyzację mediów? Czy w Polsce istnieje obiektywne dziennikarstwo? Na te pytania, szef "Faktów TVN", Kamil Durczok odpowiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl
 • Adam Hofman
  Rzecznik PiS zapowiada pozew przeciwko "Faktowi". Chodzi o publikacje, z których wynika, że żona Adama Hofmana w prywatnych sprawach korzysta z taksówki opłacanej przez podatników, a taksówkarz - po ujawnieniu tych informacji - stracił pracę.
 • Restauracja
  Politycy Prawa i Sprawiedliwości, a także dziennikarze sympatyzujący z prawicą - to oni mieliby być bohaterami kolejnych nagrań, podaje "Fakt".