dziennik baltycki wiadomosci

Przeczytaj wiadomości na temat dziennik baltycki wiadomosci. Znajdziesz tutaj wiadomości o dziennik baltycki wiadomosci. Przeczytaj artykuły o dziennik baltycki wiadomosci


 • Dubieniecki z agresją: niech się pan odp...
  "Dziennik Bałtycki" szykował materiał na temat jednego z współpracowników Marcina Dubienieckiego. Dziennikarz, który do zadzwonił do męża Marty Kaczyńskiej usłyszał groźby i wyzwiska.
 • Lech Kaczyński ułaskawił wspólnika Dubienieckiego
  Skazany za wyłudzenie Adam S. zakłada w 2009 roku spółkę z Marcinem Dubienieckim. Kilkanaście dni później wspólnika męża Marty Kaczyńskiej ułaskawia prezydent Lech Kaczyński - ujawnia "Dziennik Bałtycki".
 • Byly szef kancelarii Kaczyńskiego w spółce z gangsterem
  Adam S., ułaskawiony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, był udziałowcem w spółce założonej przez Marcina Dubienieckiego i Roberta Drabę, byłego szefa kancelarii prezydenta - podaje TVP Info. Draba wyjaśnia jednak, że nie prowadził interesów z Adamem S.
 • "Kto oplótł Lecha Kaczyńskiego łańcuchem nieczystości"
  Tomasz Nałęcz, doradca Prezydenta Bronisława Komorowskiego postuluje upublicznienie wszystkich dokumentów związanych z ułaskawieniem przez Prezydenta Kaczyńskiego Adama S., wspólnika Marcina Dubienieckiego. "Okoliczności ułaskawienia Adama S. brzmią podejrzanie i skandalicznie" - grzmi w Radiu ZET Nałęcz.
 • "To jest układ. o którym mówi pan Kaczyński"
  Politycy nie mają wątpliwości. Sprawę ułaskawienia Adama S., którego łączyły interesy z Marcinem Dubienieckim, trzeba dokładnie wyjaśnić. "Sprawa nieładnie pachnie" - powiedział w Radiu ZET Stanisław Żelichowski z PSL.
 • W Łebie radiowóz na sygnale dowoził jedzenie
  Radiowóz na sygnale wjeżdża na łebski deptak, po którym spacerują tłumy wczasowiczów. Gdy powoli przejeżdża, na moment podchodzi do niego kobieta. Szybko chwyta podany przez kierującego samochodem policjanta pakunek i znika. A co było w środku? Jednorazowe pudełko, w które w barach pakuje się jedzenie.
 • DGP
  Redaktorzy naczelni protestują w sprawie projektu nowelizacji prawa prasowego, który powstaje w Senacie. Okładki polskich gazet wyglądają tak samo. Na pierwszej stronie widnieje biała plama, a na niej tekst czerwoną czcionką: Senat zabija prasę. Polskie media solidarnie protestują przeciwko skandalicznej zmianie prawa prasowego. Przedstawiciele mediów wystosowali apel. Oto on.
 • Dziecko
  "Do diabła! Po tej dupie dostaniesz! Tu, tu, tu! Jesteś normalny?! Sraj, do cholery! W mordzie trzymać i ryczeć!" – to słowa opiekunki do dziecka w jednym z prywatnych żłobków w Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie).
 • Kto rozwiesił w Rumi plakaty posłanki PO Krystyny Kłosin w mundurze żołnierza SS? Zdaniem policji, sprawcą jest młody mieszkaniec powiatu wejherowskiego. W poniedziałek mężczyzna został zatrzymany - informuje "Dziennik Bałtycki".
 • "Dziennik Gazeta Prawna"
  Szanowni Czytelnicy! Dzisiejsza pierwsza strona może Was zaskakiwać, ale przygotowaliśmy ją w taki sposób, aby zwrócić uwagę na problem bezprawnego korzystania z naszej własności i kradzieży treści. Musimy je lepiej chronić – stąd nasza akcja.
 • Marcin D.
  Znany adwokat, Marcin D., zięć prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zatrzymany przez CBA. Mężczyzna jest podejrzewany między innymi o kierowanie gangiem i wyłudzenie 13 milionów złotych.
 • Marcin Dubieniecki
  Trójmiejski adwokat i mąż Marty Kaczyńskiej to postać o tyle znana, co kontrowersyjna. Syn prominentnego działacza SLD Marka Dubienieckiego, o którym "Polska The Times" pisała, że był współpracownikiem komunistycznej bezpieki, były kandydat na radnego z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej i mało znany prawnik - do czasu wejścia do prezydenckiej rodziny. Niewiele też brakowało, by Marcin Dubieniecki został politykiem PiS.
 • Dr hab. Marcin Przybyła na miejscu wykopalisk na Górze Zyndrama w Maszkowicach (fot. Instytut Archeologii UJ)
  "W czasach Hammurabiego, kiedy rozkwita Babilon, czyli około roku 1750-1700 przed naszą erą, na ziemiach polskich powstaje budowla kamienna o zaawansowanej, jak na tamte osiągnięcia, architekturze. Trudno się nie zgodzić, że jest to ważne odkrycie" – przyznaje w rozmowie z dziennik.pl dr hab. Marcin Przybyła, archeolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego.